Zobacz temat - [R420] Odklejająca się tapicerka w r400,r45
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] Odklejająca się tapicerka w r400,r45

zyga - Wto Lip 15, 2008 20:17
Temat postu: [R420] Odklejająca się tapicerka w r400,r45
Witam czy ma może ktoś pomysł czym przykleić odklejającą się tapicerkę -materiał w R400 i wR45
Pozdrawiam Zyga

Skiba - Wto Lip 15, 2008 20:26

dopisek od Moderatora:
zyga, jeśli chcesz, by temat nadal funkcjonował i nadal chcesz uzyskiwać odpowiedzi
na swoje pytanie to popraw proszę nazwę tematu na zgodną z zasadami naszego forum.
W celu edycji użyj fukcji
"Edytuj" w swoim pierwszym poście
... a wystarczyło przeczytać ZASADY KĄCIKA :twisted:

zippermann - Sro Lip 16, 2008 08:53

Klejem tapicerskim. Najlepiej w sprayu, będzie najprostszy w użyciu.
JohnnyB - Wto Lip 22, 2008 16:00

Cytat:
Klejem tapicerskim.

a mozesz jakis konkretny polecic???

ostatnio ogladalem jakis taki klej w castoramie ale strasznie smierdzial i balem sie ze nie wywietrzeje a sprzedawca nie potrawil mi tego powiedziec :(

zippermann - Wto Lip 22, 2008 23:37

Firmy znane z branży motoryzacyjnej, takie jak BOLL, WURTH. Szczególnie ten drugi.
Bardzo dobry jest też SinusLive SK-600.

Dobry klej prawie zawsze śmierdzi... Zapach znika całkowicie po kilku dniach.

Jeśli nie lubisz klejów w sprayu, to polecam "Klej szewski" firmy SILPAK lub ANSER.

Można pójść do starego szewca i spróbować odkupić od Niego trochę kleju.
Kiedyś zdobyłem tak pół słoiczka oryginalnego Butaprenu. Mocny jak żelazo :)

peepsiko - Wto Sie 05, 2008 18:33

zippermann napisał/a:
Klejem tapicerskim. Najlepiej w sprayu, będzie najprostszy w użyciu.
Czy klejac takim klejem np w sprayu potrzeba rozmontowywac material z sufitu jak tak to jak??
misi3k - Sro Sie 06, 2008 14:00

Najpierw trzeba w ogóle podsufitkę zdemontować, później materiał oddzielić od tej sztywnej podkładki, najlepiej na rogu "podważyć" np nożem a później delikatnie ciągnąć i powinien się odkleić. Ja ze swojej strony mogę polecić trochę grubszą warstwę kleju bo ja prysnąłem bardzo cienko i po kilku przejazdach z otwartym oknem tapicerka odkleiła się bardziej niż było :/ muszę się teraz ponownie za to wziąć.