Zobacz temat - [R25 1.6 '00] Nie kręci rozrusznik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 1.6 '00] Nie kręci rozrusznik

timer - Czw Lip 17, 2008 23:25
Temat postu: [R25 1.6 '00] Nie kręci rozrusznik
Witam wszystkich :) mam taki niezbyt miły kłopot ze swoim roverkiem kilka dni temu zapaliła mi się kontrolka check engine a następnego dnia normalnie odpaliłem silnik przejechałem kilkanaście kilometrów postawiłem na parkingu wyłączyłem silnik i po może 10 min chcę odpalić silnik a tu nic nie gada nawet rozrusznikiem nie kręci i w dodatku po przekręceniu kluczyka nawet zegar mi zresetowało tak jak by zwarcie gdzieś było :( podchodziłem kilka razy żeby sprawdzić co się dzieje nawet rozrusznik tak dziwnie kręcił tak jak by hmmm chodził do przodu i do tyłu jak już opadłem z sił i już zrezygnowałem wsiadłem do samochodziku i pomyślałem sobie jeszcze raz zakręcę i odpalił tak jak by nigdy nic po czym jak wyłączyłem silnik to do tej pory nie chce odpalić nie chciał bym nic sugerować ale jak ktoś miał taki sam problem to proszę o jakieś wskazówki będę dozgonnie wdzięczny
wild_weasel - Czw Lip 17, 2008 23:37

Kolego, po pierwsze stosuj znaki interpunkcyjne i buduj zdania, a nie formułujesz posta zupełnie jak wypowiedź ustną. (Choć plus za polskie znaki). A po drugie widzę w wyszukiwarce trochę podobnych do Twojego problemów - czytałeś?