Zobacz temat - jakis dziwny przelacznik znalazlem u siebie w roverku 214
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - jakis dziwny przelacznik znalazlem u siebie w roverku 214

pioneer_SRT - Pią Lip 18, 2008 01:21
Temat postu: jakis dziwny przelacznik znalazlem u siebie w roverku 214
Kurcze cos w swoim roverku 214 znalazlem jakis przelocznik i nie wiem do czego sluzy moze to przelacznik do nitro macie cos takiego u siebie
Viniu - Pią Lip 18, 2008 07:17

Hmm... wygląda na samoróbkę, więc może służyć do wszystkiego... również za katapultę ;)
pioneer_SRT napisał/a:
moze to przelacznik do nitro
Chyba trzeba by spróbować... ;)
Adrian355 - Pią Lip 18, 2008 09:32

A możę to jakaś odcinka :)
pioneer_SRT - Pią Lip 18, 2008 11:22

kurcze nie wiem po co mi to w aucie adrian355 masz takie cos w aucie
walkie - Pią Lip 18, 2008 11:23

a gdzie ten przełącznik?
pioneer_SRT - Pią Lip 18, 2008 12:01

ten przelacznik znaduje sie pomiedzy skrzynia biegow a hamulcem recznym
walkie - Pią Lip 18, 2008 12:37

a to nie jest cos zwiazane z szybami?
masz elektryczne?

Adrian355 - Pią Lip 18, 2008 14:23

Nie mam czegoś takiego ale kolega ma podobne w BMW... teraz masz na I czy On weź na 0 czyli off i spróbuj odpalić :)
pioneer_SRT - Pią Lip 18, 2008 18:44

ok a moze ten przelacznik zrobil mi spalenie bezpiecznika???? pliska pomozcie mi czego moze to byc przyczyna tego
Kozik - Pią Lip 18, 2008 18:52

pioneer_SRT napisał/a:
ok a moze ten przelacznik zrobil mi spalenie bezpiecznika???? pliska pomozcie mi czego moze to byc przyczyna tego

ściąg zaślepkę i zobacz gdzie prowadzą kabelki, to jest proste, jeśli się boisz, że Cię kopnie to nie kopnie ;)

pioneer_SRT - Pią Lip 18, 2008 19:26

kozik a masz takie cos w aucie gdzie jest bezpiecznik od siwatel wewnetrznych w roverze 214????
Kozik - Pią Lip 18, 2008 20:01

Cytat:
kozik a masz takie cos w aucie gdzie jest bezpiecznik od siwatel wewnetrznych w roverze 214????


Nie mam czegoś takiego w aucie, ale to jest zaślepka! Ściąg ją i zobacz czy pod spodem nie ma kabelków, jeśli są to zobacz gdzie biegną, mój kolega w różnych dziwnych miejscach w samochodzie wyłącznik zapłonu montował, może to to ;)

Co do bezpieczników to dokładnie nie wiem gdzie są od świateł ale są dwa miejsca gdzie są bezpieczniki, pod maską w samochodzie blisko akumulatora i pod kierownicą gdzie trzeba 3 takie śrubki plastikowe o 90stopni przekręcić żeby ściągnąć, pod pokrywką powinna być legenda który bezpiecznik jest od świateł :)

Pod maską (właśnie sprawdziłem), obok komputera w skrzynce z napisem Fusses :lol: jest 40A bezpiecznik od świateł, sprawdź go najpierw :)

Do podświetlenia deski rozdzielczej na pewno jest w środku bezpiecznik, myślę że do podświetlenia wnętrza bezpiecznik również jest pod kierownicą ;)

[ Dodano: Pią Lip 18, 2008 20:14 ]
hmm a co do tego przełącznika to moze być od jakiegoś dodatkowego podświetlenia np pedały, gałka zmiany biegów itp

emes - Sob Lip 19, 2008 00:07

Ten przełącznik może być praktycznie od wszystkiego, tak jak ktoś napisał już wyżej. Chyba nikt tutaj nie będzie w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, do czego jest ten przełącznik, bo ten przełącznik nie jest wyposażeniem standardowym :-) Po prostu sprawdź, do czego jest podłączony :-)

Dokładne położenie bezpieczników oraz opis znajdziesz w instrukcji obsługi, znajdziesz ją na stronie klubowej :-)