Zobacz temat - [wszystkie] Morgan Car System
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [wszystkie] Morgan Car System

marcin8c - Wto Lip 29, 2008 01:07
Temat postu: [wszystkie] Morgan Car System
Witam,

Normalnie nie moge wyjsc z podziwu jak pozytywnie mnie zaskoczyli w tym serwisie. Dzwonie w czwartek w sprawie rolek (ktore mialem do wymiany). Powiedzieli zebym przyjechal w poniedzialek o 8 rano to zerkna i wymienia. W ecc babice kazali mi czekac do polowy sierpnia (!!!), a tu praktycznie od reki. Bardzo dobry kontakt, usterka zostala zdiagnozowana i w godzine mialem telefon o kosztorysie i ewentualnym czasie naprawy. Co sie okazalo, nie mieli jednej rolki, musieli ja zdobyc. Wiec pomyslalem ze to troche potrwa. A tu niespodzianka. przed 12 mialem telefon, ze juz wszystko zrobione i samochod gotowy do odbioru !! I to jeszcze za ladnych pare zl mniej niz w babicach mowili. No jestem tak mile zaskoczony tym serwisem, ze az nie da sie opisac. Szybko, profesionalnie, tanio. Naprawde polecam !! Wielki plus dla nich. :ok:

Brt - Wto Lip 29, 2008 09:56

dopisz im opinię na stronie klubowej ;) a temat przerzucę do offtopica ;)
MaReK - Wto Lip 29, 2008 21:12

Oby sie tylko nic nie zepsulo zaraz ;)
Dodaj opinie na stronie klubowej www.roverki.pl w dziale warsztatow, przyda im sie pochlebna ;)

Pozdrawiam,

piter34 - Sro Sie 13, 2008 14:33

marcin8c napisał/a:
W ecc babice kazali mi czekac do polowy sierpnia (!!!), a tu praktycznie od reki.

To akurat świadczy jedynie o tym, że w Babicach dużo pracy, a w Morganie niekoniecznie ;-)

W Krakowie P. Midowicz też ma terminy na "za miesiąc", bo nie wyrabia z naprawami.

MaReK - Sro Sie 13, 2008 14:39

piter34 napisał/a:
W ecc babice kazali mi czekac do polowy sierpnia

Moze w ECC mialobyc nowe, a ten od reki jest z uzywki ;)