Zobacz temat - [R45] Czujnik ruchu - alarm
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Czujnik ruchu - alarm

wojtom - Pią Sie 08, 2008 12:25
Temat postu: [R45] Czujnik ruchu - alarm
Witam, w moim R45 pod zaślepką czujnika ruchu jest cieniutki kabelek z końcówką. Czy wystarczy podpiąć tam czujnik ruchu czy trzeba bardziej ingerować w alarm żeby podłączyć czujnik ?
qlisty - Pią Sie 08, 2008 12:54

wystarczy podpiąć i będzie OK.
wojtom - Sro Sie 13, 2008 13:02

Kupiłem, podpiąłem i działa bez zarzutu. dzięki
drooid - Pią Sie 15, 2008 21:05

Gdzie to wyjście na czujnik? Jakieś foto poproszę. I jaki czujnik kupiłeś? Jakieś namiary please...
wojtom - Pią Sie 15, 2008 22:34

Czujka jest zamontowana w podsufitce nad bocznym słupkiem od strony pasażera. Ja miałem tam zaślepkę a po nią był kabelek z końcówką. Czujnik kupiłem na Alegro
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=417003191 Towar dostałem bardzo szybko i sprawny

drooid - Nie Sie 17, 2008 23:08

Dzięki. Obejrzę sobie tą zaślepkę przy okazji.
rybakowy - Pon Sie 18, 2008 22:30

Jak moge to tez sie dopisze,mi czyjniki nie działały wiec po długim poszukiwaniu i proszeniu gości od alarmów ktorzy mowili ze to bedzie kosztowac postanowiłem to sam naprawic nic nie taraciłem bo i tak nie działał,najpier znajomy elektryk przemierzył te trzy kabelki czy tam jest jakiś prąd hura bo był:) wiec kupiłem nowe uniwersalne czujniki z układem scalonym gdzie ustawia sie czułość,podłączyłem i super udało sie,puzniej uciołęm oryginalną wtyczke co idzie do słupka i połączyłem z nowymi przwodami,co wazne wszystko jest zaprawione w tym małym pudełku do jest wsadzone w posufitke wiec nic nie widac :cool: naprawa kosztowała mnie całe 30zł za czujniki ruchu:) polecam bo to łatwe