Zobacz temat - [R416] Nawigacja
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Nawigacja

pablo3011 - Sob Sie 09, 2008 18:18
Temat postu: [R416] Nawigacja
Pytanie może nie w temacie. mianowicie czeka mnie długa podróż po polsce w tereny nieznane.postanowiłem uzbroić się w nawigacje poradzcie coś dobrego tak do 1000.Kładłbym nacisk na mapę Polski.Przy okazji czy ma ktoś do czynienia ze sprzętem caraudio firmy Manta.
lamer - Sob Sie 09, 2008 19:04

Kup palma z GPS i zainstaluj "automapę". Wg mnie najbardziej precyzyjna mapa.
greg_szczytno - Sob Sie 09, 2008 20:32

No kolega ma racje coś z automapą w sumie to jezdzę na kilku mapach i we wszystkich jest inaczej ale do celu prowadzą :) tak więc zakup głównie pod kontem jakości urządzenia - żeby nie cieło się w drodzę - może coś z mio lub garmina :) POZDRO
filo - Sob Sie 09, 2008 20:47

Posiadam Garmin Nuvi 250 W i jestem zadowolony.
W lutym dałem ponad 1000 zł.Teraz potaniały.Duży,czytelny wyświetlacz jest największym plusem tego urządzenia a minus to uruchamia sie trochę długo,około 30 sekund.Lepsze wersje gotowe do pracy od razu po włączeniu.Kwestia procesora.Ale jeśli chodzi o nawigację w mieście lub trasie to bez zarzutów.Żadnego mulenia,spowolnienia czy czegoś podobnego...

pablo3011 napisał/a:
Przy okazji czy ma ktoś do czynienia ze sprzętem caraudio firmy Manta


Ci od sprzętu komputerowego :?:
Jeśli chodzi o głośniki komputerowe to dramat a o car audio to nie wiem.

seyfer - Nie Sie 10, 2008 00:31

ja ze swojej strony mogę śmiało polecić nawigacje Lark 35.0 bądź 35.3
co prawda trzeba automape samemu dograć ale za cenę 300zł nie ma wg. mnie nic lepszego

Skiba - Nie Sie 10, 2008 00:36

Garmin + GP Mapa.
Spiro - Nie Sie 10, 2008 15:59

ewentualnie mio z mapą pl
lucas84 - Wto Sie 12, 2008 01:38

ostatnio zakupiłem palmtopa Mio (koszt w Media ok 900 zł) dograłem AutoMapę (wg mnie ze wszystkich map zdecydowanie najlepsza) i działa bez zarzutów, a sama bateria działa bez ładowania i na pełnej pracy nawet 4-5 godzin
String - Wto Sie 12, 2008 09:28

ja mam Larka 35.1 z automapą 5.0.5 (dograne suszarki, fotoradary - warto tą stronę dodać do ulubionych: h**p://poi4am.prv.pl/) - wszystko chodzi wybornie. Tanio a dobrze.
Jedyny minus - brak ładowarki sieciowej, więc aby naładować trzeba pokombinować - ale dla chcącego nie ma nic trudnego.
Więcej o larkach: http://www.my-navia.pl/in...e6bdc83c88a2166

thef - Pon Sie 18, 2008 19:13

String napisał/a:
Jedyny minus - brak ładowarki sieciowej, więc aby naładować trzeba pokombinować
Ładowarka (sieć-USB 5V) kosztuje raptem kilka zł więc chyba nie trzeba kombinować ;)
filo - Pon Sie 18, 2008 19:21

String napisał/a:
Jedyny minus - brak ładowarki sieciowej


W swoim Garminie rozwiązałem to inaczej-ładowarka sieciowa od telefonu Motorola V3x pasuje(chyba MINI USB sie to nazywa)daje taki sam prąd...

thef - Pon Sie 18, 2008 19:52

Cytat:
W swoim Garminie rozwiązałem to inaczej-ładowarka sieciowa od telefonu Motorola V3x pasuje(chyba MINI USB sie to nazywa)daje taki sam prąd...
To chyba też trochę zakombinowane (na pewno droższe) rozwiązanie.
http://www.allegro.pl/ite...4_gsm_ipod.html
Wtyczka USB do tej ładowarki, a mini USB do nawigacji, zasilacz do gniazdka i hula jak trzeba ;)

filo - Pon Sie 18, 2008 19:58

thef napisał/a:
To chyba też trochę zakombinowane (na pewno droższe) rozwiązanie.


Nie kupowałem specjalnie ładowarki od telefonu do GPSa bo telefon miałem wcześniej. :grin: