Zobacz temat - [R75] Fotele elektrycznne - regulacja wysokości
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Fotele elektrycznne - regulacja wysokości

Zukowaty - Pon Sie 25, 2008 22:25
Temat postu: [R75] Fotele elektrycznne - regulacja wysokości
Moze mi ktos powiedziec czy byly wersje R75 z oboma regulowanymi na wysokosc fotelami przednimi??Mam do kupna ladna skorzana tapicere z anglika i sprzedajacy upiera sie ze oba fotele sa regulowane na wysokosc co przy wersji angielskie ma spore znaczenie.Na foto widac ze tylko jedem fotel,kierowcy angielskiego ma regualcje wysokosci(strzalki na guziku).szkoda pojechac i sie rozczarowac :( Moze mnie ktos oswiecic?
christopher7 - Wto Sie 26, 2008 15:42

:-) No byla ale chyba tylko kierowcy. Przynajmniej u mnie R75 2000r conneseur jest tak, ze kierowca ma wszystko a pasazer gora/dol juz nie. Pasazer moze sobie najwyzej przesunac przod-tyl, zmienic kat fotela, i wyregulowac podparcie ledzwiowe. Duzo kosztuje teraz taki komplecik foteli z anglika ?? ??[/list]
Zukowaty - Wto Sie 26, 2008 19:18

Skorka z anglika od 700zl do 1500zl zalezy czy ktos tylko chce wystawic aukcje czy sprzedac :D No ja tez mam tylko od kierowcy a sprzedajacy od tej skory sie upiera ze on ma w obu sterowanie gora/dol.na foto ewidentnie widac tylko w fotelu kierowcy.Cena to 1200zl za fotele kanape i boczki...chyba niezla jesli by bylo tak jak mowi.
Dobromir_2004 - Wto Sie 26, 2008 20:24

Instrukcja na stronie 18 podaje: SIEDZENIA, pkt 3. Regulacja wysokości fotela (tylko fotel kierowcy). Przesunąć przełącznik...
Zukowaty - Wto Sie 26, 2008 20:28

czyli koles cos kreci...a wiecie moze czy stelaze sa takie same i wystarczylo by zalozyc silnik z drugiej strony??Cos mi sie wydaje jednak ze skonczy sie jednak na przekladce calej elektryki i poszyc do foteli europejskich... :/
Konix - Wto Sie 26, 2008 22:22

Można założyć prawy fotel z anglkika, a lewy z normalnego.
Zukowaty - Wto Sie 26, 2008 22:58

Myslalem juz tez tak ale skad ja wezme silnik elektryczny do fotela kierowcy wtedy skoro mi zostanie w fotelu pasazera...Ciekawe czy w ogole silnik bedzie pasowal z prawego fotela do lewego bo napewno w przelacznikach te otworki na "pstryczki" sa asymetryczne.Jeszcze jeden dylemat, jak przelozyc sterowanie elektryczne od stelazy elektrycznych do regulowanych recznie...rozbieral juz ktos takie fotele??