Zobacz temat - [R820] Problem z zaworami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 800 - [R820] Problem z zaworami

pyton - Pon Wrz 01, 2008 11:19
Temat postu: [R820] Problem z zaworami
Witam
Od tygodnia jestem posiadaczem Rovera 820 Sii z 92 roku z założoną instalacją gazową .

W czasie wchodzenia na wyższe obroty słychać klekotanie zaworu podjechałem do mechanika który powiedział że w aucie zawory są hydrauliczne i padł hydropopychacz który kosztuje 30 zł
ale robocizna 300pln i stwierdził ze lepiej wymienić wszystkie nie mniej jednak 16 zaworów robi swoją cene w związku z tym mam pytanie jak często padają hydropopychacze i czy faktycznie jest sens wymiany wszystkich czy tylko serwisant ma w tym interes oraz czy jest gdzieś w okolicy Wrocławia jakiś polecany przez klubowiczów serwis znający się na Roverkach

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

sTERYD - Pon Wrz 01, 2008 11:27

w okolicy wrocławia jest Gawin ;)
jeśli chodzi o popychacze, to powinna wystarczyc wymiana tego, ktory stuka... :cool:

danielsonicl - Pon Wrz 01, 2008 13:43

Nie ma konieczności wymiany wszystkich,ale znaleźć ten niesprawny pośród szesnastu to nie lada zabawa mi się to udało w Ibizie 1.5 Porsche jest nawet możliwość rozebrania popychacza u mnie wymieniłem na nowy a w starym były tylko zapchane kanały w popychaczu.
AndrewS - Pon Wrz 01, 2008 21:04

z tego co widzialem na necie to popychacze w serii T sa takie same jak w serii K
i da sie je rozebrac