Zobacz temat - [220SD 97'] woda w tylnym kloszu/zgasla tablica i panel...?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [220SD 97'] woda w tylnym kloszu/zgasla tablica i panel...?

krzysztof_ns - Sob Wrz 27, 2008 22:06
Temat postu: [220SD 97'] woda w tylnym kloszu/zgasla tablica i panel...?
witam,

1. spalilo mi tylna zarowke, przy wymiane zauwazylem ze w kloszu i na wiazce sa slady wody (takze na plasiku do ktorego mocowane sa zarowki) - po wymiane zarowki na nowa, i tak nic nie swieci - czyzby jakas nieszczelosc klosza i problem z przebiciem...?

2. dzis takze "ni z tad ni z owad" zgasly mi wszystkie zarowki podswietlenia tablicy i panela - ogolnie wszystko co sie podswietla podczas jazdy w srodku nie swieci (wszystkie kontrolki swieca za to poprawnie) - jaka moze byc przyczyna - czyzby bezpiecznik?!

pozdrawiam,KP

sTERYD - Nie Wrz 28, 2008 11:56

może padł bezpiecznik od pozycyjnych tylnych, ale to też nie jest bez przyczyny :hm:
od razu nasuwa się sprawdzenie wiązki tylnej klapy :cool:

laska3001 - Nie Wrz 28, 2008 12:26
Temat postu: Re: [220SD 97'] woda w tylnym kloszu/zgasla tablica i panel.
krzysztof_ns napisał/a:
witam,

1. spalilo mi tylna zarowke, przy wymiane zauwazylem ze w kloszu i na wiazce sa slady wody (takze na plasiku do ktorego mocowane sa zarowki) - po wymiane zarowki na nowa, i tak nic nie swieci - czyzby jakas nieszczelosc klosza i problem z przebiciem...?

2. dzis takze "ni z tad ni z owad" zgasly mi wszystkie zarowki podswietlenia tablicy i panela - ogolnie wszystko co sie podswietla podczas jazdy w srodku nie swieci (wszystkie kontrolki swieca za to poprawnie) - jaka moze byc przyczyna - czyzby bezpiecznik?!

pozdrawiam,KP


sprawdź dokładnie bezpieczniki
tylne lewe światło jest na tym samym bezpieczniku co podświetlenie liczników i pokręteł ...oprócz chyba zegarka

krzysztof_ns - Nie Wrz 28, 2008 21:00

dokladnie - zegarek dziala i radio takze...tylko nic nie swieci, lacznie z lewym tylnym - mam nadzieje ze to bezpiecznik i sadze ze "wywala" go ze wzgledu na zwarcie w wiazce, zapewne z powodu tej wody ktora gdzies sie tam dostaje...
Adrian355 - Pon Wrz 29, 2008 19:18

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=21697
laska3001 - Pon Wrz 29, 2008 20:31

a wymieniłeś bezpiecznik na nowy? po wymianie go też "wywaliło"?
Adrian355 - Pon Wrz 29, 2008 20:32

Jest to bezpiecznik w puszce koło kierownicy. 10A lub 15A