Zobacz temat - [R75] Czy popielniczka jest podświetlana?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Czy popielniczka jest podświetlana?

phuss - Sro Paź 15, 2008 14:07
Temat postu: [R75] Czy popielniczka jest podświetlana?
Witam
Mam pytanie, czy macie w swoich R75 podświetlaną popielniczkę?
Tylko nie prawcie morałów o szkodliwości palenia bo palę i już :papieros:

se7en86 - Sro Paź 15, 2008 16:57

z tego co pamiętam to nie podświetla mi się ;) Zaglądałem tam raz jakiś czas temu :)
Siwus181 - Sro Paź 15, 2008 17:25

Mi również nie(chyba), chociaż popielniczka była raz otwierana :razz: W samochodzie sie nie pali - to niebezpieczne i na dodatek śmierdzi :wink:
se7en86 - Sro Paź 15, 2008 18:42

Siwus181 napisał/a:
Mi również nie(chyba), chociaż popielniczka była raz otwierana :razz: W samochodzie sie nie pali - to niebezpieczne i na dodatek śmierdzi :wink:


I jest nie zdrowe :P Po za tym mój poprzedni właściciel palił :( I jeszcze czasami czuję, pomimo, że cały samochód w środku był rozkręcany i prany od podstaw.

Dam-Kam - Sro Paź 15, 2008 20:20

a co Wy koledzy ściemniacie ;> mi się podświetla "ring" wokół zapalniczki :) No ale oczywiście jeśli ma sie włączone światła
phuss - Czw Paź 16, 2008 09:01

Dam-Kam
Mam prośbę, otwórz popielniczkę i wyciągnij ją z kieszeni.
Tam będzie widoczny taki mały okrągły trybik a obok niego wystaje jakby dioda, włącz światła i zobacz czy to to świeci.
Pozdrawiam

Dam-Kam - Czw Paź 16, 2008 09:21

ożesz sorki koledzy... cos wczoraj byłem nie tego bo byłem pewien że mówicie o zapalniczce :oops: No popielniczka raczej nie jest podświetlana ale jeszcze sprawdze :)
przepraszam...

MaReK - Czw Paź 16, 2008 09:38

Ja sprawdzilem. Obok trybiku odpowiedzialenego za wysuwanie wkladu zapalniczki zaiste jest jakis przezroczysty element przypominajacy diode LED. Niestety przy probie wlaczenia wszystkich mozliwych swiatel, nie zaswiecila sie ;) Moze to czujnik sprawdzajacy stan pojemnosci popielniczki. Przepelnienie sugeruje na desce rozdzielczej posprzatac ;)

Pozdrawiam,

argail - Czw Paź 16, 2008 10:12

MaReK napisał/a:
Przepelnienie sugeruje na desce rozdzielczej posprzatac

Lub też tak patent jak z telewizorem w R75 - w trakcie jazdy nie da się otworzyć popielniczki przez wzgląd na bezpieczeństwo jazdy ;)))

MaReK - Czw Paź 16, 2008 10:25

Otworzyc sie da, bo owy czujnik jest za wkladem, a nie za drzwiczkami od popielniczki :)
phuss - Czw Paź 16, 2008 10:33

Auto tak nafaszerowane elektroniką , a popielniczki nie podświetlili.
Dziękuję kolegom za odpowiedzi :papieros:

Dziadek - Czw Paź 16, 2008 19:18

A u mnie nie świeci się zapalniczka.W 407-ce namęczyłem się żeby wymienić w ringu żaróweczkę.A jak jest tutaj,może ktoś to przerabiał?Co prawda nie używam jej,ale lubię mieć wszystko OK.