Zobacz temat - [R600] Problem z centralnym zamkiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Problem z centralnym zamkiem

Krystek1961 - Pią Paź 17, 2008 16:45
Temat postu: [R600] Problem z centralnym zamkiem
Witam!
Nie działa CZ, otwieram kluczykiem tylko drzwi kierowcy, brakuje mi pilota ale centralny powinien działać bez pilota. Jedno mnie zastanawia , dioda w drzwich miga niezależnie czy drzwi są otwarte czy zamknięte.
Pozdrawiam i czekam na odpowieź
Krzysztof

NEOSSS - Pią Paź 17, 2008 19:18

Krystek1961, sprawdz krancowki przy drzwiach oraz w zamkach pisalem o tym setki razy
Krystek1961 - Pią Paź 17, 2008 20:00

Przed napisaniem tego postu sprawdziłem krańcówki, bezpieczniki. Proszę o jakieś sugestie i jeszcze jedna sprawa: centralka zamka prawdopodobnie jest w bagażniku, pod fotelem pasażera pod wykładziną znalazłem jakieś urządzenie elektroniczne - co to może być.
NEOSSS - Pią Paź 17, 2008 20:39

Krystek1961, centralka jest w bagazniku z prawej strony. Jezeli krancowki sa sprawne, a styczniki w zamku maski i klapy napewno ok to zablokuj kierownice i sprawdz czy centralne dzialaja recznie
emo - Pon Kwi 20, 2009 11:42

witam
Widzę ze to nie za Świerzy post ale nie mogłem nigdzie znaleźć podobnego, tez mam problem z centralnym zamkiem i alarmem, mój pilot był kombinowany i raz łapie raz nie alarm nieraz sam się załącza miałem zamiar kupić oryginalny drugi c.zamek ale jest przy tym trochę roboty bo składa się z czujki, centralki i jeszcze jakiejś małej puszki i to tez nie wyjdzie za tanio i nie wiadomo czy będzie działać, zamówiłem z allegro zestaw za 120zł i szukam gdzieś schematu podłączenia i nie wiem czy ten schemat który posiadam będzie pasować jeśli tak proszę o odpowiedz



A jeśli ktoś by miał schemat 100% pewny do R620Di będę bardzo wdzięczny

czarek2208 - Pon Kwi 20, 2009 16:17

Ja sie dołączę trochę...
Mam podobny problem jak kolega Krystek...
Tyle, że u mnie było bardziej skomplikowanie, jak kupilem samochód( grudzień 2008) to mi wariował centralny, podczas jazdy zamykał i otwierał drzwi, i na postoju też, przy wyłączonym silniku dodam...
To odkręciłem do połowy jedna śrubkę w tej centralce i sie wszystko uspokoiło. A teraz jak otwieram drzwi pasażera kluczykiem to inne się nie otwierają. A wczoraj zamykałem drzwi kilka razy bo co wyjmę kluczyk po zamknięciu to się automatycznie otwierał... Co to może być to nie mam pojęcia, ale będę wdzięczny za jakąś wskazówkę...

NEOSSS - Pon Kwi 20, 2009 16:28

czarek2208, krancowki, styczniki, wiazki w drzwiach,... pisalem otym pare razy
emo - Pon Kwi 20, 2009 22:43

szkoda ze mi nie możecie pomóc

[ Dodano: Nie Kwi 26, 2009 09:35 ]
Forumowicze mam pytanko może komuś się to tez działo
gdy zamykam kluczykiem drzwi od kierowcy i przekręcę do końca to zamek odbija czyli zamyka ale za chwile otworzy i jak przekręcę nim delikatnie to zamknę drzwi i dziś rano zaczął wyć mi alarm jak wiem gdy zamyka się drzwi kluczykiem to czujki w samochodzie nie działają czyżbym mnial uszkodzone krańcówki w drzwiach ?? bardzo proszę o rade :( :beczy: