Zobacz temat - [25 1.6 2000r]Problem z fotelem i jego otwarciem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [25 1.6 2000r]Problem z fotelem i jego otwarciem

MuQ - Nie Lis 09, 2008 11:14
Temat postu: [25 1.6 2000r]Problem z fotelem i jego otwarciem
Witam. Mam lekki problem z fotelem. I najgorsze ze od pasazera :mrgreen: Posiadam wersje 3-drzwiowa i chyba poszla sprezyna do otwierania fotela. Patrzylem ze na dole puszcza zacisk ale fotel nie chce sie zgiac. Gdyby to byl fotel kierowcy to bym sie tak nie martwil ale tak to ja zawsze musze wychodzic z auta zeby kogos do tylu wpuscic :mrgreen:

Teraz to dokladnie obejrzalem. fotel ma tam jakies zaczepy metalowe. jeden sie trzyma drugi odpadl. A najgorsze ze jakas linka do niego wchodzila i poprostu sie urwala :/


Ps. mam go od roku i nie ma jakis wiekszych problemow. Poza tym ze wczoraj srodkowa czesc ukladu wydechowego musialem wymienic bo rdza zrobila swoje. Pozdrawiam

Cyk - Nie Gru 14, 2008 22:35

A patrzyłeś z każdej strony fotela czy otwierają się zaciski czy tylko z jednej strony.Miałem podobny problem w fieście żony.Jedna strona puszczała a druga nie i fotela nie można było złamać. Wtedy poszła linka z jednej strony fotela.A jeśli to linka a na to wygląda to oparcie trzeba będzie rozebrać.