Zobacz temat - [R75] Subwoofer Harman/Kardon
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Subwoofer Harman/Kardon

Saio - Wto Lis 11, 2008 08:46
Temat postu: [R75] Subwoofer Harman/Kardon
Witam,

Posiadam radio Alpine Symphony (2DIN z dużym wyświetlaczem) wraz ze zmieniarką i mam możliwość kupienia oryginalnego całego zestawu tj subwoofer + wzmacniacz firmy Harman/Kardon wraz z okablowaniem.
Czy nie będzie problemy z jego podłączeniem, czy taki zestaw który obecnie posiadam będzie dobrze współpracował z tym który zamierzam nabyc.
Prosze o info.
pzdr.

Boncky - Wto Lis 11, 2008 09:03

czesc, jezeli wszystko zrobisz dobrze to nie bedzie problemu.... co do sprzętu to średnai klasa z tendencją w dół, zalezy od subowera co tam ebdziesz mial dokladnie, jakie kable itd... z podlaczeniem jest troche zabawy, ale zeby ulatwić Ci życie popatrz jutro w usterkach i poradach technicznych, wrzuce temat ze zdjęciami odnośie montażu Car Audio w Roverku, co gdzie i jak...

Efekt jest elegancki.. :D

Siwus181 - Wto Lis 11, 2008 12:49
Temat postu: Re: Subwoofer Harman/Kardon w 75
Saio napisał/a:
Witam,

Posiadam radio Alpine Symphony (2DIN z dużym wyświetlaczem) wraz ze zmieniarką i mam możliwość kupienia oryginalnego całego zestawu tj subwoofer + wzmacniacz firmy Harman/Kardon wraz z okablowaniem.
Czy nie będzie problemy z jego podłączeniem, czy taki zestaw który obecnie posiadam będzie dobrze współpracował z tym który zamierzam nabyc.
Prosze o info.
pzdr.


Powiem Ci, że ładny efekt możesz uzyskać z 4 głośników, np. pioneer + tuba i wzmacniacz (niekoniecznie HK). Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony z tego jak gra w samochodzie. Muszę kupić jeszcze 4 "cyki" i będzie gitara.

Jaka cena za ten zestaw HK?

Saio - Wto Lis 11, 2008 21:26

Początkowo cena sięgała 400 zł ale udało sie zbić do 300 zł. I nie mam pojęcia czy ten sprzęt jest godny tej ceny. Z drugiej strony to wielki plus za to, że montuje sie go pod półką w bagazniku wiec nie będzie zabierał dolnej przestrzeni bagaznika.
Siwus181 - Wto Lis 11, 2008 22:05

Jeśli za taką cenę to raczej warto. Na pewno gra znacznie lepiej niż podstawowe nagłośnienie. Do tego dokup sobie wysokotonowe i będzie gitarka.