Zobacz temat - [R214i] Dokładka centralnego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214i] Dokładka centralnego

b0b3k - Pon Lis 17, 2008 22:40
Temat postu: [R214i] Dokładka centralnego
Dzis próbowalem dolozyc siłowniki centralnego zamka, do bagaznika uniwersalny siłownik zalozylem w 10 minut , natomiast w drzwiach kierowcy po przecięciu kabla pomaranczowego i rozowego i podpieciu go do siłownika nie dawało sygnalu zamkniecia/otwarcia siłownika, silownik na 100% sprawny podłączany do akumulatora działał.... czy to oznacza jakies walnięte kable czy coś ?

btw. gdzie jest najlepsze miejsce na ten siłownik bo też za cholery nie mogłem takowego znaleść ;)

w bagazniku kable były wpięte do kostki ale ten rozowy i pomaranczowy z niej juz nie wychodzil wiec odcialem je i podpialem z silownikiem nie dopinajac spowrotem ich do kostki i trybi, ale w przednich kierowcy chyba wyprowadzili jest do kostki czy tylko są ot tak ?

des - Pon Lis 17, 2008 23:04

A masę od centralki podłączyłeś? Musisz mieć podłączoną masę od centralki i dwa kabelki z centralki do siłownika i nie ma szans żeby nie zadziałał. Montowałem centralny zamek z bratem w jego Astrze i było kombinowania właśnie gdzie umieścić siłownik, żeby jeszcze te cięgna dobrze dopasować.
b0b3k - Pon Maj 25, 2009 21:25

UPDATE:

Moja historia dobiega końca z centralnym... dziś w miarę posiadania czasu i starych siłowników ktore kupilem juz wtedy...... dolozylem ten cholerny silownik do drzwi kierowcy.. w koncu doszedlem do tego czemu mi nie daje sygnalu na silownik z kabli POMARANCZOWEGO i ROZOWEGO ... mianowicie......


jakis debil 1#@!#@!@#! w fabryce rovera pomylil kable w kostce ! z auta wychodzi do kostki rozowy i pomaranczowy w wlasiwych pinach w kostce, ale z kostki w drzwiach auta juz nie wychodzą te kolory z tych samych miejsc tylko BIALO-CZARNY i CZARNY

teraz w koncu jest sygnal i skonczylem montowac silownik ... :-) jutro drzwi pasazera i w kolejnych dniach tylnie drzwi. ..... eh...

gAc - Nie Maj 31, 2009 10:04

b0b3k napisał/a:
UPDATE:

Moja historia dobiega końca z centralnym... dziś w miarę posiadania czasu i starych siłowników ktore kupilem juz wtedy...... dolozylem ten cholerny silownik do drzwi kierowcy.. w koncu doszedlem do tego czemu mi nie daje sygnalu na silownik z kabli POMARANCZOWEGO i ROZOWEGO ... mianowicie......


jakis debil 1#@!#@!@#! w fabryce rovera pomylil kable w kostce ! z auta wychodzi do kostki rozowy i pomaranczowy w wlasiwych pinach w kostce, ale z kostki w drzwiach auta juz nie wychodzą te kolory z tych samych miejsc tylko BIALO-CZARNY i CZARNY

teraz w koncu jest sygnal i skonczylem montowac silownik ... :-) jutro drzwi pasazera i w kolejnych dniach tylnie drzwi. ..... eh...



a gdzie znajduje się moduł centralki?