Zobacz temat - [R216]Immobilizer zablokowany?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R216]Immobilizer zablokowany?

cabriolecik - Sro Lis 19, 2008 19:18
Temat postu: [R216]Immobilizer zablokowany?
Panowie. A może już odblokowałem immo, a mam uszkodzony rozrusznik?
Bo przy przekręcaniu kluczykiem odzywa się przekaźnik w centralce immo nad bezpiecznikami i w module przekaźników za radiem. Czy przy zablokowanym immo te przekaźniki się stukają? Dioda mruga na konsoli, a jak włączam zapłon to świeci światłem ciągłym.

Brt - Sro Lis 19, 2008 22:11

dotknij na krótko + do sterowania rozrusznika i jak sie odezwie to będziesz wiedział czy jest sprawny, lub zobacz czy masz na cienkim przewodzie do automatu rozrusznika + po przekręceniu kluczyka. Ale sądząc po zachowaniu diody niestety dalej jest zablokowane :|
cabriolecik - Czw Lis 20, 2008 01:15

A jak dioda działa jak immo odblokowane? Prosze o dokładny opis.
I jeszcze jedno pytanie, czy możliwe jest połamanie przewodów między drzwiami kierowcy, a karoserią? Bo może to jest przyczyną, że kodu awaryjnego auto nie przyjmuje?

Chester - Czw Lis 20, 2008 06:40

cabriolecik napisał/a:
A jak dioda działa jak immo odblokowane?
poprostu nie świeci ;)

cabriolecik napisał/a:
I jeszcze jedno pytanie, czy możliwe jest połamanie przewodów między drzwiami kierowcy, a karoserią? Bo może to jest przyczyną, że kodu awaryjnego auto nie przyjmuje?

jesli ułamały się druciki to wszystko mozliwe ze tak jest ale wtedy nie działałby centralny.... tak mi sie wydaje

cabriolecik - Czw Lis 20, 2008 09:54

Centralny właśnie nie działa. Proszę jeszcze raz osobę której zblokowało się immo. Naklepiej w "kanciaku". Czy centralny z kluczyka chodził?