Zobacz temat - [r25] głośniki w drzwiach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [r25] głośniki w drzwiach

Pazdzioch - Sob Lis 22, 2008 10:02
Temat postu: [r25] głośniki w drzwiach
Żeby zdemontować głośniki w przednich drzwiach trzeba zdjąć cały bok czy może da się zdjąć tylko osłonę głośnika. Pytam bo chciałem wydobyć trochę basy z tych szesnastek a z tego co widzę to cała akustyka idzie na drganie lusterek a nie na jakość dźwięku w moim wnętrzu.
No i jak zdjąć te boczki w razie czego bo nie chcę pourywać żadnych tajnie ukrytych zaczepów bo przechodziłem przez to w moim byłem Peugeo'ciku. Na marginesie pierwszy raz spotykam się z tym żeby szesnastki w drzwiach dawały tak słaby bas. W Polonezie jak wstawiłem bez wygłuszania drzwi to dawało czadu :mrgreen:

b0b3k - Pon Lis 24, 2008 12:38

Było o tym jak zdejmować bok - jeżeli to samo co w r200 to 2 sruby na dole po bokach (w wlotach półki dolnej) , jedna sruba na boku przy zapadce zamka, 1 obok lusterek, jedna za klamką wewnetrzna i dwie za zaslepka(na zatrzaskach) tej rączki ktora zamykasz drzwi od wewnatrz :p po czym podwazasz lekko i zaczepy puszczą od srodka i chyba do gory lekko


update: jeszcze jak masz manualne szyby to musisz podwazyc i wypchac drucik ktory trzyma klamke od szyb ;)

Pazdzioch - Pon Lis 24, 2008 16:35

ok dzięki!