Zobacz temat - [R75] Anglik-Europejczyk czy to ta sama pompka???
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Anglik-Europejczyk czy to ta sama pompka???

boss.007 - Czw Lis 27, 2008 23:25
Temat postu: [R75] Anglik-Europejczyk czy to ta sama pompka???
Witam,krótkie pytanko:czy pompka sprzęgła w R75 jest taka sama w Angliku i Europejczyku???Wiem że pewnie przewód może być inaczej powyginany ale co z pompką? :idea:
Dam-Kam - Pią Lis 28, 2008 10:50

identyczna, różnica jest właśnie w przewodzie :)
Rowan - Pią Lis 28, 2008 15:54

Dokładnie taka sama, dodam tylko, że w każdej wersji silnikowej jest taka sama.
Mombrey - Pią Lis 28, 2008 16:42

Rowan napisał/a:
Dokładnie taka sama, dodam tylko, że w każdej wersji silnikowej jest taka sama.


Do CDT(i) jest drozsza, lepiej kupic do R75 z slinikiem benzynowym ;-)

Rowan - Pią Lis 28, 2008 17:15

Trochę to od rzeczy. Po prostu wykorzystywanie klienta. :/
boss.007 - Pią Lis 28, 2008 21:32

Mombrey,kupiłem z ebay-a oryginał Rover/MG,cena do benzyniaka i dieselka w tej firmie była taka sama także nie zawsze jest to prawdą co napisałeś,ale dobrze Zauważyłeś bo czasami tak jest:grin: Pozdro dla Wszystkich,dzięki za odp...
kalin - Wto Kwi 26, 2011 21:13

Dam-Kam, proszę o pomoc z pompka sprzęgła do rover 75 CDT . Kiedys o tym czytałem ale niewiem który sposób jest leprzy i czy już jest sprawdzony z pompką od BMW . Prosze o pomoc . Z góry dzięki
kerbi - Wto Kwi 26, 2011 21:24

Na BMW na pewno sprawdzony. Osobiście śmigam, w czerwcu minie 2 lata (zero problemu), nie wymieniałem ani razu płynu, nie dolewałem ani razu płynu. Przejechałem prawie 28 tys. km. Dodam jeszcze, że od kiedy kupiłem samochód 2008r. zrobiłem 52 tys km i wysprzęglika nie ruszałem, więc pompka chyba nie ma złego wpływu na niego. Ktoś kiedyś piał mi,że w Sandomierzu a to korków nie ma a to ruch mały, może i racja. Od stycznia jeżdżę po Krakowie i jest ok, więc polecam.
PS. Podrwienia dla Rowana :) , zbiorniczek siedzi jak ta lala.

Dam-Kam - Wto Kwi 26, 2011 22:20

kerbi dzięki, ja nic wiecej nie dodam :) No może oprócz tego, że odkąd to zrobilem to tak jeżdżę i nic tam nie dolewałem, przerabiałem ani coś innego. Teraz tylko przy przeglądzie dla bezpieczeństwa wymienię płyn i tyle :)