Zobacz temat - [R400] Naprawa rozrusznika - ile?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Naprawa rozrusznika - ile?

Pawson - Nie Gru 14, 2008 13:23
Temat postu: [R400] Naprawa rozrusznika - ile?
Witam jak w temacie robił mi gość ostatnio rozrusznik chcialbym sie wymienić doswiadczeniemi i kwota jaka wydaliscie w warsztacie.... u mnie dotoczony byl caly walek i tuleje i nowy komutator zaplacilem 140zl za duzo za malo czy w sam raz? roznica jets teraz ogromna autko odpala za pierwszym nic nie buczy przy odpalaniu i nie gasna kontrolnki przy odpalaniu;)
pozdro!

Cyk - Nie Gru 14, 2008 21:44

Czy dużo za dotoczenie i naprawę to Tobie nie powiem. Ale przykładowo podam Cenę kupna i wymiany przednich poduszek pod silnik.
Koszt obu poduszek to: 260 zł. razem z przesyłką
Wymiana:20zł
Jak widzisz niestety ale wszystko kosztuje. A np. przetoczenie jednej tarczy hamulcowej u mnie w regionie na tokarni to 50zł. A bez ściągania tarczy, tzw. toczenie na kole 70zł.

TARADAJA - Nie Gru 14, 2008 23:06

Cena rewelacyjna jak za daarmo :grin: Z a te piniądze kupisz używany ale niewiadomego pochodzenia. Niby orginały ale ile ci jeszcze pochodzui to nie waidomo?! Nowe serce rozrusznika prorokuje jego długą i bezawaryjną pracę :) Z a samą robotę powinien wziąść około 80 zł!Pozdrawiam
roboo - Pon Gru 15, 2008 21:59

Regeneracja mojego rozrusznika trwała jeden dzień i wyniosła 260 PLN (szczotki, tuleje, bendiks, obudowa została umyta, wszystkie zewnętrzne połączenia wymienione na nowe), R odpala jak pszczółka :smile: