Zobacz temat - [R200 1.4Si 97r] Problem przy ruszaniu,stukanie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4Si 97r] Problem przy ruszaniu,stukanie

RobiRob - Pią Gru 19, 2008 21:57
Temat postu: [R200 1.4Si 97r] Problem przy ruszaniu,stukanie
Może ktoś z forumowiczów mi pomoże. Problem jest taki, gdy gwałtowniej ruszę nawet gdy koła nie zaczną buksować słychać dość mocne stukanie z prawej strony. Stukanie jest na tyle silne że można odczuć w podłodze.Co to może być bo wahacze są ok i przegłub też;/
zapal - Pią Gru 19, 2008 22:19

a poduszki silnika ok ? :roll:
ywis - Pią Gru 19, 2008 22:19

A skąd pewność, że wahacze i przeguby ok? Może to wina poduszki silnika, ale czy taki efekt by dawała, to nie mam pojęcia, na pewno przy ruszaniu by szarpało budą, ale czy stukanie też :idea:
zapal - Pią Gru 19, 2008 22:20

stukanie raczej nie takie metaliczne drzenie napewno :) wie bo sam borykalem sie z tym problemem 2 razy :)
RobiRob - Sob Gru 20, 2008 22:39

dzisiaj rozmawiałem ze znajomym i twierdzi,ze mogą to być wyrąbane gumy na poduszkach..co wy na to????jutro zajrze tam;pa tak właściwie mam jeszcze jeden problem...zdarza się tak że nie ma ten samochodzik wcale ducha..ja mu pełen gaz a on jedzie swoim ślimaczym tempem..później dopiero zassie i idzie po 5sekundach..może to być filtr paliwa czy świece??? :roll:
wild_weasel - Sob Gru 20, 2008 22:45

Cytat:
ja mu pełen gaz a on jedzie swoim ślimaczym tempem

Obroty wzrastają i nie przyspiesza, czy też w ogóle brak reakcji na wciśnięcie pedału?

ywis - Nie Gru 21, 2008 15:14

Może sprzęgło Ci się kłania do wymiany skoro się ślizga :)
RobiRob - Pon Gru 22, 2008 10:38

wogóle brak reakcji na wciskanie gazu..ale wczoraj wymieniłem filtr paliwa i narazie mi nie zrobił takich problemów więc mógł być filtr :cool:

[ Dodano: Pon Gru 29, 2008 13:38 ]
chłopaki temat zamknięty :mrgreen: maszyna chodzi jak ta lala :mrgreen: guma przy prawej poduszce nie było :mrgreen: piwko dla pana ZAPAL :lol: