Zobacz temat - [r200 1998r. 5 drzwi] wzmacniacz i tuba w bagażniku
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [r200 1998r. 5 drzwi] wzmacniacz i tuba w bagażniku

leszek95b - Nie Gru 28, 2008 20:21
Temat postu: [r200 1998r. 5 drzwi] wzmacniacz i tuba w bagażniku
Witam,
noszę się z zamiarem zamontowania w bagażniku wzmacniacza i tuby basowej.
Którędy najlepiej poprowadzić kable sygnałowe od radia do bagażnika?
Skąd najlepiej wziąć zasilanie do wzmacniacza?

Pozdrawiam.

escatox - Nie Gru 28, 2008 21:19
Temat postu: Re: [r200 1998r. 5 drzwi] wzmacniacz i tuba w bagażniku
leszek95b napisał/a:
Witam,
noszę się z zamiarem zamontowania w bagażniku wzmacniacza i tuby basowej.
Którędy najlepiej poprowadzić kable sygnałowe od radia do bagażnika?
Skąd najlepiej wziąć zasilanie do wzmacniacza?

Pozdrawiam.


Kolego... Kabelki ciągniesz wzdłuż progu. Najlepiej lewym progiem (strona kierowcy ciągnij zasilanie prosto od akumulatora) natomiast prawym progiem sygnałowe od radia.

powodzenia

leszek95b - Nie Gru 28, 2008 21:29

hmm, a czy w bagażniku nie ma jakiegoś +12V, żeby się podpiąć?
michone - Pon Gru 29, 2008 14:47

leszek95b napisał/a:
hmm, a czy w bagażniku nie ma jakiegoś +12V, żeby się podpiąć?
cos by sie znalazlo ale nie 20mm kw :D
kolin - Czw Sty 01, 2009 14:42

escatox napisał/a:
Kolego... Kabelki ciągniesz wzdłuż progu. Najlepiej lewym progiem (strona kierowcy ciągnij zasilanie prosto od akumulatora) natomiast prawym progiem sygnałowe od radia.


Ja za każdym razem ciągnę wszystkie kable po jednej stronie i nigdy się nic nie dzieje, wbrew opinii innym, że są jakieś zniekształcenia czy innego typu zakłócenia...

michone - Czw Sty 01, 2009 16:54

kolin napisał/a:
escatox napisał/a:
Kolego... Kabelki ciągniesz wzdłuż progu. Najlepiej lewym progiem (strona kierowcy ciągnij zasilanie prosto od akumulatora) natomiast prawym progiem sygnałowe od radia.


Ja za każdym razem ciągnę wszystkie kable po jednej stronie i nigdy się nic nie dzieje, wbrew opinii innym, że są jakieś zniekształcenia czy innego typu zakłócenia...
jak sygnałowe są dobrej klasy podwojnie ekranowane to powinno byc ok. Ale nieraz slychac dzialanie silnika itp :P dlatego lepiej klasc osobno.
Firq - Sro Sty 14, 2009 15:50

ja mam kable zasilajace puszczone lewa strona w progu a kable sygnałowe tunelem i pod wykładziną :) Ale Kolego w żadnym wypadku nie kupuj Tuby!! Kup Skrzynie a nie jakaś szajsowatą tubę!! Żadna tuba Nie dorówna Solidnej Skrzyni!! Ile Kolego przeznaczasz Pieniedzy na sprzet??
michone - Sro Sty 14, 2009 15:54

Firq napisał/a:
ja mam kable zasilajace puszczone lewa strona w progu a kable sygnałowe tunelem i pod wykładziną :) Ale Kolego w żadnym wypadku nie kupuj Tuby!! Kup Skrzynie a nie jakaś szajsowatą tubę!! Żadna tuba Nie dorówna Solidnej Skrzyni!! Ile Kolego przeznaczasz Pieniedzy na sprzet??
a załóż się?? tylko postaw prawdziwa tube :) oczywiście ja mowie o tubie a nie o obudowie w kształcie walca nazywanej "tubą"
leszek95b - Sro Sty 14, 2009 15:54

już mam od dawna tubę i wzmacniacz blaupunkta. nie kupuję sprzętu tylko montuje to co posiadam :)