Zobacz temat - [R416] Pilot, immo, komputer.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Pilot, immo, komputer.

fearless - Wto Gru 30, 2008 09:49
Temat postu: [R416] Pilot, immo, komputer.
Witam.
W zasadzie od samego początku jak kupiłem mojego R miałem ciągłe problemy z pilotem (mam jednego), zawsze jakoś sobie radziłem - a to sam coś docisnąłem a to elektronik mi zimne luty zlikwidował, i wreszcie dziś nadszedł czas zabrać się za to dokładnie.
I dlatego pytam - czy warto kupować 2 piloty i programować, czy może po prostu kupić cały zestaw z 2 pilotami - tak wiem że to już było na forum - ale tego co napiszę dalej nie było -
Gdzie najbliżej Garwolina mogę zaprogramować (kupić) piloty ewe cały zestaw. (Lublin, Wawa, Siedlce, Mińsk Maz.) Ile to mnie będzie kosztowało, i czy może ktoś z tych okolic już coś takiego robił i może doradzić?
Pzdr.

ywis - Wto Gru 30, 2008 09:53

fearless, kliknij do Mariusza z Wawy, ja się kontaktowałem właśnie z nim w sprawie pilocika i na wiosnę do niego właśnie będę się kierował. Wszystko robi na miejscu od ręki w 15 minut jeśli nie będzie jakiś nieoczekiwanych problemów.
fearless - Wto Gru 30, 2008 09:54

ywis napisał/a:
fearless, kliknij do Mariusza z Wawy, ja się kontaktowałem właśnie z nim w sprawie pilocika i na wiosnę do niego właśnie będę się kierował. Wszystko robi na miejscu od ręki w 15 minut jeśli nie będzie jakiś nieoczekiwanych problemów.


Masz jakieś konkretne namiary? Czy może to klubowicz i wszystko jest na stronce?

ywis - Wto Gru 30, 2008 09:56

Klubowicz: http://forum.roverki.eu/p...wprofile&u=2277
fearless - Wto Gru 30, 2008 10:06

Napisałem maila i zobaczymy.
Dzięki za namiary.
Pzdr.

ywis - Wto Gru 30, 2008 10:35

Nie ma za co, a Mariusz na pewno pomoże :)