Zobacz temat - [R 200 1.4 16v] żaróweczka oświetlenia bagaznika :D
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 200 1.4 16v] żaróweczka oświetlenia bagaznika :D

blads - Wto Gru 30, 2008 21:21
Temat postu: [R 200 1.4 16v] żaróweczka oświetlenia bagaznika :D
Wczoraj pisałem późno było i taki zaspany byłem że zapomniałem. A dzisiaj otwierałem bagażnik i mi sie przypomniało że nie świeci mi żarówka w środku. Już ją wymieniałem po zakupie myslałem że spalona chociaz wyglądała ok. Jednak była dobra bo ta nowa też nie świeciła co może być przyczyną? nawet próbowałem sie po kablach połapać i w bagażniku napewno mam wszystkie ok dalej nie sprawdzałem bo czasu nie miałem akurat wtedy no i tak jakoś z dnia na dzień sie zapominało. Temat głupi niby bo chodzi o pierdołe ale strasznie mnie to rani że nie świeci :D aha jest tam w ogole jakiś czujnik odpowiadający za włączanie tej lampeczki bo ja tego nie widze..
Brt - Wto Gru 30, 2008 21:29

standardowo: wiązka tylnej klapy (tysiące razy na forum ;) ) :ok: sygnał lampki brany jest z zamka w klapie bagażnika. :)
blads - Wto Gru 30, 2008 21:43

Brt napisał/a:
standardowo: wiązka tylnej klapy (tysiące razy na forum ;) ) :ok: sygnał lampki brany jest z zamka w klapie bagażnika. :)


dobra sory poszukam :D tak z rozpędu na forum wpadłem pewnie to dlatego :)

zapal - Wto Gru 30, 2008 21:49

jest czujnik .. jest i bezpiecznik .. jest i wiazka kabli w klapie tzn przy przejsciu z karoseri wlasnie do niej sprawdz te 3 rzeczy i napewno bedzie ok :)