Zobacz temat - [R75] Zmiana radia, kostka ISO, sterowanie w kierownicy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Zmiana radia, kostka ISO, sterowanie w kierownicy

Olo12 - Sob Sty 03, 2009 17:29
Temat postu: [R75] Zmiana radia, kostka ISO, sterowanie w kierownicy
Postanowiłem wymienić radio. oryginalnie mam zamontowanego philipsa a kupiłem alpina i po wymontowaniu poprzedniego okazało się że są inne kostki więc kupiłem przejściówkę ISO BMW która pasuje. Po zamontowaniu nowego radia działa ale problem w tym, że nie mam sterowania w kierownicy i łapie tylko kilka stacji radiowych. Radio kupiłem nowe na ebay-u. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Będę wdzięczny za pomoc

Przenoszę do właściwego działu :P

trusiekeu - Sob Sty 03, 2009 17:42

ja przerobilem wycinajac i lutujac kable kostki ISO i tak samo nie mam sterowania w kierownicy bo nie ma takiego kabla w radiu..jesli ktos mialby rozwiazanie jak to zrobic to ja tez poslucham;]]
wwekol - Sob Sty 03, 2009 18:13

potrzebny jest adapter który będzie "łączyl" oryginalne instalacje sterowania np. z kierownicy z nie oryginalnym radiem. Jest dużo takich rzeczy na allegro pod dane auto i dane nie oryginalne radio ale Rover to dalej unikat :grin: wiedz może być ciężko chyba ze jakiś adapter od BMW może by podszedł :wink:
boss.007 - Sob Sty 03, 2009 19:41

Olo12 skoro radyjko zakupiłeś na ebay to tam właśnie znajdziesz modem do połączenia z kierką.

A tak to się nazywa-stalk adaptor interface lead oczywiście ebay.uk.

Pozdrawiam.

Olo12 - Nie Sty 04, 2009 12:53

Dzięki za informacje, w prawdzie radyjko kupiłem oryginalne nawet wyświetla mi sie na wyświetlaczu komunikat ROVER po podłączeniu.
Już nawet znalazłem na ebay takie ustrojstwo.

boss.007 - Nie Sty 04, 2009 19:12

Nie ma sprawy. :grin:

Pozdrawiam.