Zobacz temat - [R 200 1,4 99r]Problem ze wzmacniaczem ???czy akumulator ??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R 200 1,4 99r]Problem ze wzmacniaczem ???czy akumulator ??

koliber1 - Nie Sty 18, 2009 13:23
Temat postu: [R 200 1,4 99r]Problem ze wzmacniaczem ???czy akumulator ??
Witam

problem polega na tym ze gdy naladowalem akumulator zapalil bez problemu gdy postał noc samochód rano juz nic nie chciał zapalic nawet sie nic nie palilo na desce czemu ?? myslalem ze wina jest akumulatora ale chyba nie bo wczoraj kupilem nowy akumulator NÓWKA automatyczny widoczna byla nanim zielona lampeczka dzisiaj rano chce odpalic a tu dupa czarna lameczka sie pokazala czyli ze jest rozładowany a powtarzam akumulator ma nawet nie 24H w czym tkwi problem ??Dzwonilem do mechanika mówi ze moze wzmacniacz sie nie wylancza na noc ale o jest automatyczny i wlancza sie dopiero jak przekręce kluczyk ;/ gdzie twki problem niech ktos mi powie cos kąkretnego dodam ze wzmacniacz mam od 2 miesięcy i nic wczesniej się takiego nie działo NIECH KTOS MI COS POWIE KĄKRETNEGO !! !!PLISSSSSS

tysszek - Nie Sty 18, 2009 19:29

przecież możesz go sprawdzić przekręcasz kluczyk i patrzysz czy się świeci na nim dioda sygnalizująca włączenie.
Jeśli nie wzmacniacz to coś innego musi ci łykać prąd jak wysiadasz. Przypomnij sobie co może działać bez kluczyka i to posprawdzaj najpierw. Nie jestem mechanikiem ale możliwe że może się gdzieś robi zwarcie i ci wyładowuje akumulator ale na ten temat niech wypowiedzą się Ci co wiedzą lepiej :D hehehe

koliber1 - Nie Sty 18, 2009 19:37

N O WŁASNIE JA MAM TAK ZE RADIO PUKI SIĘ NIE WLACZY TO I WZMAK TEZ NIE ZAŁĄCZY SIE I KONTROLA TEZ WNIM SIĘ NIE PALI WIEC CO TO MOZE BYC INNEGO;/;/
tysszek - Nie Sty 18, 2009 20:00

to masz tak jak każdy.
Czyli jak wysiadasz lampka się nie pali:D
Nie wiem może jakieś zwarcie albo coś ci działa co nie potrzebuje kluczyka :(
Skoro piszesz że wcześniej tak nie było :)