Zobacz temat - [R416] Padła pompa wspomagania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Padła pompa wspomagania

Ksionrze - Pon Sty 19, 2009 17:30
Temat postu: [R416] Padła pompa wspomagania
Witam,

okazalo sie, ze niestety winna ubytku plynu do wspomagania jest pompa. Wystarczy jak podam VIN do zamowienia nowej czy tzreba spisywac nr z pompy?Pytam bo podobno jakies 4rodzaje pomp sa do 416stki. Nie usmiecha mi sie ponad 700zl za nowa placic:/
A BTW to jewzce dodam , ze plyny mialem wymieszane przez poprzedniego wlasciciela (zielony do VW z czerwonym) co spowodowalo pewnie rozszczelnienie popmy :/

blue827 - Pon Sty 19, 2009 17:43

czy pompa wydaje jakies niepokojące dźwięki? od kiedy w swojej wymieniłem płyn to zaczęła trochę hałasować, tak jakby koła zębate os siebie stukały i nie wiem czy też się kończy.
na ebay moze spytaj ile wysylka do Polski:

Ksionrze - Pon Sty 19, 2009 17:50

Na Ebay??Myslalem raczej, ze jakas uzywka gdzies kupie:) Na allegro czy cos...Przed chwila bylem u mechanika i ewidentnie leje pompa -jest rozszczelniona. No slychac i czucv ze cos nie ejst tak bo plyn ucieka i jest ponizej minimum wiec musi byc slychac:/

No fakt-teraz luknalem na ogloszeni ic ena jest atrakcyjna faktycznie-ale nie wiem czy doliczajac koszty wysylki plus wymiana kasy wyjde super na tym. A chodzi mi tez o to czy bedzie pasowac do mojego modelu:/

20funtow na wyspy do skzocji wysylka wiec sadze, ze do Polski w cholere wiecej-wiem ze jak z hiszapni cos kupowalem to do Polski sopbie loiczyli 40 euro.

[ Dodano: Sro Sty 21, 2009 09:49 ]
Witam,

Pozwole sobie podbić temat: po nr VIN dojde jaki typ pompy czy musze nr spisywac z niej?