Zobacz temat - [R400] Przyspieszanie lewego migacza
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Przyspieszanie lewego migacza

mattipoz - Wto Sty 20, 2009 16:34
Temat postu: [R400] Przyspieszanie lewego migacza
Witam
Widzę, że mój problem jest niespotykany u miłośników tej marki bo nie mogę znaleźć żadnego info.
Przy hamowaniu lewy migacz mi przyspiesza.Wiem, że to jest związane z miejscem pod kierownicą, ale migacz musi być podłączony skoro działa:) Wiec nei wiem jak się za to zabrać:)
pozdrawiam

Paul - Wto Sty 20, 2009 16:40

Wszystko wskazuje, że cosik z żarówką kierunku jest nie tak (najprawdopodobniej z tyłu). Może ma słabą masę, może nie kontaktuje ..... Trza obadać organoleptycznie :D
Przyspieszanie przerywacza to typowy objaw jego mniejszego obciążenia - przepalona/brak żarówki, przerwa w obwodzie ......

mattipoz - Wto Sty 20, 2009 16:52

a jak dodam, że jak włączę przeciwmgielne tylne to mam dyskotekę z tyłu - to coś zmieni? :rotfl:
dodam, że wszystkie żarówki działają..

Paul - Wto Sty 20, 2009 16:55

mattipoz napisał/a:
a jak dodam, że jak włączę przeciwmgielne tylne to mam dyskotekę z tyłu to coś zmieni?
Gdybyś miał R200, to bym powiedział "wiązka tylnej klapy" :hahaha:
DOKŁADNIE sprawdź całą instalację oświetleniową z tyłu na przebicia/zwarcia/brak kontaktu.
Zrób to PILNIE, bo taka dyskoteka może się pożarem skończyć przy sprzyjających okolicznościach :/

mattipoz - Wto Sty 20, 2009 16:58

odkąd dowiedziałem się na trasie że gdy włącze przeciwmgielne robi mi się dyskoteka, nie włączam ich po prostu:) zabiorę się teraz za to jednak bo w końcu trzeba, ostatnio robię takie pierdoły jak lampka od zegara, bateria od pilota, chodź z tym może być większy problem, zobaczymy, dzieki

[ Dodano: Pią Lut 06, 2009 14:56 ]
może to być coś z bezpiecznikiem?