Zobacz temat - [R200] Podłokietnik do tego modelu.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Podłokietnik do tego modelu.

kzrr - Sob Sty 31, 2009 12:51
Temat postu: [R200] Podłokietnik do tego modelu.
Witam,

Na początek (co by nie było) użyłem funkcji szukaj i poczytalem sobie na interesujący mnie temat, ale było tam sporo nieaktywnych linków więc postanowiłem założyć nowy.
Od jakich modeli dokładnie pasował by do 3drzwiowej wersji 200 z 98', żeby nie było tak jak czytałem że nie można ręcznego zaciągnać tak jak by się chciało czy niewygodnie się reguluje oparcie foteli. Jeśli ktoś miałbym na sprzedaż czy może mógł by polecić jakiegoś linka gdzie pasowałbym na 100% będe b.wdzięczny.

Pjona !

dareke - Sob Sty 31, 2009 15:26

Kolego na ten temat faktycznie już sporo napisano i pokazano zdjęć. Ja mam kupiony na aukcji , kolor podobny do okleiny , pakowny i funkcjonalny. Można go różnie ustawiać , dopasować i nie ma problemów z ręcznym. Mam 25 trzy drzwiową , więc nie ma obaw że u Ciebie będzie coś nie tak. Zdjęcie trochę już lat ma , ale podlokietnik nadal jest na swoim miejscu.
kzrr - Sob Sty 31, 2009 15:58

A nie masz jakiegoś namiaru na gościa który własnie Ci go sprzedał, bo szczerze mówiąc bardzo ładnie się prezentuje.
dareke - Sob Sty 31, 2009 18:02

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=542534835

Proszę ja mam taki model. Co do zamontowania-ewentualnej pomocy możemy się umówić na jakiś telefon , albo nawet u mnie. Powinieneś sobie jednak poradzić spokojnie , tylko potrzebne do tego będzie jakieś w miarę ciepłe pomieszczenie
( garaż )

wild_weasel - Nie Lut 01, 2009 17:58

kzrr: link.
Wszystko wyjaśnione.