Zobacz temat - [R75] Czujnik nie zapiętych pasów\ serwis wawa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Czujnik nie zapiętych pasów\ serwis wawa

tupack997 - Czw Lut 19, 2009 13:48
Temat postu: [R75] Czujnik nie zapiętych pasów\ serwis wawa
witam
Mam pytanie czy macie u siebie tokowy czujnik
patrzyłem na bezpieczniki jest wsadzony ale nic nie piszczy jak się nie zapnie pasów .??

2-ga sprawa
Gdzie w Warszawie można podjechać żeby podłączyć sie do komputera , sprawdzone miejsce niedrogie ?? ??

pzdr .

jarek73 - Czw Lut 19, 2009 14:10

Że poduszki mają czujniki to wiem, ale chyba nie ma w R75 czujników zapięcia pasów, które pokazują, że np. pas jest niezapięty.
PHJOWI - Czw Lut 19, 2009 14:29

jest możliwość montażu takiego bajeru ale trzeba wymieniać napinacze w fotelach

[ Dodano: Czw Lut 19, 2009 14:29 ]
a co do serwisu poszukaj ECC BABICE I PYTAJ O MARIUSZ

Dziadek - Czw Lut 19, 2009 18:03

Kontrolka jest,ale na zapas i tak jak napisał PHJOWI....Mieliśmy w firmie kangoo z tą funkcją i jak kolega mnie zastawił na wyjeździe to kląłem na to ustrojstwo,bo darło się nie miłosiernie jak przestawialem auto.Są sytuacje kiedy jest to zbędne(ja zawsze zapinam pasy),ale przydałoby się kiedy jedziesz z dzieckiem,albo teściową.Ot taki bajer,tylko czy potrzebny?Wolałbym kontrolkę włączonych świateł.
Marrkus - Sob Lut 21, 2009 10:04

Coś mi się obiło o uszy że przez brak funkcji pokazywania niezapiętych pasów R75 dostał tylko 4 gwiazdki w teście zderzeniowym NCAP - tak by było 5 :wink:
SeniorA - Sob Lut 21, 2009 10:24

Dziadek napisał/a:
kląłem na to ustrojstwo
Ja miałem dżwiękową sygnalizację w 3 autach i to samo co Dziadek . Teraz czuję komfort nie posiadania tego dodatku.Wystarczy nawyk zapinania.

[ Dodano: Sob Lut 21, 2009 10:28 ]
Dziadek napisał/a:
Wolałbym kontrolkę włączonych świateł.
Ja też i myślę jak to zrobić.
Dziadek - Sob Lut 21, 2009 14:34

Marrkus napisał/a:
Coś mi się obiło o uszy że przez brak funkcji pokazywania niezapiętych pasów R75 dostał tylko 4 gwiazdki w teście zderzeniowym NCAP - tak by było 5

Możliwe,że masz rację,ale czytałem gdzieś na niemieckiej stronce,że 75 nie dostał piątej gwiazdki za brak wyłącznika prawej poduszki-chodziło o brak możliwości montażu fotelika obok kierowcy.

sknerko - Sob Lut 21, 2009 14:42

Chyba na stronie Roverki .pl jest napisane że piątej gwiazdki nie dostał za brak kurtyn bocznych bo od początku ich nie było i po jakims czasie robili drugi test z kurtynami i pięć gwiazdek dostał