Zobacz temat - [R200 1,4i 99r] podkładka pod dywanik welurowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1,4i 99r] podkładka pod dywanik welurowy

Lewis - Wto Lut 24, 2009 23:55
Temat postu: [R200 1,4i 99r] podkładka pod dywanik welurowy
Witam jesli w zlym dziale zamiescilem temat to przepraszam mam glupie pytanie ,ale czy wie ktos moze co mozna zrobic zeby dywanik welurowy z przodu sie nie slizgal :D bo wytarła sie ta warstwa od spodu i dywanik sie slizga, a niechce kupywac nowego :razz:
boss.007 - Sro Lut 25, 2009 00:01

Przyklej na gumy do żucia :rotfl:

Sorka ale nie mogłem opszeć się pokusie :wink:

namiko - Sro Lut 25, 2009 01:01

Nie wiem czy to pomoże, ale w sklepach z dywanami, wykładzinami są takie specjalne podkłady pod dywany. Zabezpieczają dywany przed ślizganiem się po parkiecie czy panelach. Wygląda to jak taka gumowa siatka o oczach 1cm x 1cm. Zapytaj po prostu w sklepie o podkład antypoślizgowy. To się kupuje na metry bieżące, więc po prostu pokażesz jaki mniej więcej kawałek jest Ci potrzebny. Nie wiem czy to całkowicie unieruchomi dywanik, ale zapewne pomoże, że nie będzie tak bardzo "latał". Nie jest to strasznie drogie - za taki kawałek pod dywanik powinno wyjść dosłownie kilka złotych. Dodam, że nie praktykowałam tego w samochodzie, ale w domu sprawdzało się świetnie.

[ Dodano: Sro Lut 25, 2009 01:10 ]
Tak to wygląda:

Lewis - Nie Mar 01, 2009 16:59

a wpadłem na jeszce lepszy pomysł kupiłem papier scierny i trzyma lepiej niz nowy dywanik :D tylko przy myciu dywanu bede musial troche uwazac ale dam rade:D
namiko - Nie Mar 01, 2009 17:53

Papier ścierny?
A nie obawiasz się o wykładzinę? I o tę gumową wklejkę? Papier to zniszczy...

SeniorA - Nie Mar 01, 2009 18:05

przymocować do dywanika i wykładziny rzepy
rybakowy - Nie Mar 01, 2009 19:04

rzepy moga nic nie dac,chyba ze bedą one i na wykładzinie i na dywaniku,mi sie gumowy dywanik cały czas przesuwa i dałem na niego rzepy ale wykładzina przynajmiej w 420 są anty rzepowe, wcale nie współpracuje z rzepami :shock:
Lewis - Nie Mar 01, 2009 21:54

a z tymi rzepami to jakie to musza byc :D mozna jakis link ?? :D
SeniorA - Pon Mar 02, 2009 09:07

Lewis napisał/a:
a z tymi rzepami to jakie to musza byc
Jak najszersze 3-4 cm , można kupić w pasmanterii z tzw. metra ok. 40 cm i zrobić cztery zaczepy po 10 cm.
Cytat:
rzepy moga nic nie dac,chyba ze bedą one i na wykładzinie i na dywaniku
SeniorA napisał/a:
przymocować do dywanika i wykładziny