Zobacz temat - "problemy techniczne" w galierii krakowskiej...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - "problemy techniczne" w galierii krakowskiej...

Dam-Kam - Sob Lut 28, 2009 19:01
Temat postu: "problemy techniczne" w galierii krakowskiej...
pewnie jeszcze nie wiecie co się dzieje w Krk... byłem dziś w Galerii Krakowskiej. Zaparkowałem jak zawsze na parkingu na dachu. Około godziny 17:00-17:15 podali komunikat o opuszczeniu galerii. Samochody kazali zostawić bo parking zamknęli. Czekaliśmy z godzinę albo więcej pod galerią, zjechała się policja (pozamykali drogi i kazali odsunąć się od budynku), coś tam z MPK (tramwaje przestały się zatrzymywać pod galerią), straże i karetka. Podszedłem do policmana i powiedział że jest zagrożenie bombowe i że dziś raczej nie dostanę samochodu... może późnym wieczorem albo jutro :/ Za godzinę, dwie pojadę i spróbuję, może mnie puszczą ;) Tak czy inaczej zostałem zkazany na komunikację miejską...
Filmik i zdjęcia wrzucę później ;)

FILMik

emes - Sob Lut 28, 2009 20:10

Trzymam kciuki :ok:
Brt - Sob Lut 28, 2009 20:12

wow :shock: powodzenia :)
b0b3k - Sob Lut 28, 2009 20:16

a to nie mozesz wystapic o odszkodowanei za "zatrzymanie" twojej wlasnosci ? czy jak to jest?
emes - Sob Lut 28, 2009 20:20

A wracając do samego podejrzenia zamachu bombowego, było w telewizji?
Dam-Kam - Sob Lut 28, 2009 20:34

a wiesz że nie wiem czy było w tv bo nie oglądam. Moja mała znalazła gdzies juz o tym w internecie. Podobno galerię kazimierz też ewakuowano bo dostali informację że w galerii jest bomba ale nie wiedzieli w której... :???:

w pierwszym poście dodałem link do krótkiego filmu ;)

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 20:34 ]
b0b3k, tylko powied gdzie mam się o takie coś zgłosić i idę nie patrzę :)

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 20:35 ]
aha, wybywam po samochód, mam nadzieję że wrócę R a nie autobusem/tramwajem :lol:

filo - Sob Lut 28, 2009 21:17

Z filmiku widzę,że były chłopaki z mojej jednostki więc się jutro dowiem być może ciekawych szczegółów.

P.S. Ten pierwszy wóz w drugiej minucie filmiku (VOLVO) to "nasz" świeży nabytek a już sie zdążył dwa razy zepsuć...
A stary "techniczny" MAN mimo swojego wieku jeszcze nie zawiódł...

Dam-Kam - Sob Lut 28, 2009 22:26

volvo - młode i niedoświadczone ;)

no ja mam roverka :) galeria godzinę temu była już otwarta choć butiki to prawie wszystkie zamknięte. Za parking 14zł musiałem zapłacić bo przecież nie ma zmiłuj, stałem na parkingu z przymusu ale co tam... ;)

filo dowiedz się co i jak i napisz, fajnie będzie wiedzieć :)

Brt - Sob Lut 28, 2009 22:40

pewnie musiałbyś udowodnić, że brak auta naraził Cie na straty .... a co do 14PLN to akurat tego bym nie odpuścił :roll: nie dość, że sałeś z przymusu, to jeszcze za to płacić :nonono: wycieczka do administracji galerii by była ..
emes - Sob Lut 28, 2009 22:46

Ja też bym nie odpuścił, dla zasady, a co.
Thrillco - Nie Mar 01, 2009 08:15

No nie...za parking w czasie kiedy działa isę cała akcja nie mogą skasowac, to by było niezgodne z prawem. To jest wymuszenie podpadające nawet pod wyłudzenie, bo powiedzmy, ze ktoś genialny wpadnie na pomysł i co tydzien bedą ogłaszac alarmy w sobote...czyli dzień kiedy ruch jest na galerii konkretny i parking przypakowany.

Co do samego bulwersowania sie o to że nie mogłeś zabrac auta podczas akcji to juz sobie daruj bo to wg. mnie byłoby smieszne...jak się pali to tez biegniesz w ogień?

Dam-Kam - Nie Mar 01, 2009 09:17

sam myślałem że tak nie zostawię, ale idąc na parking poziom wyżej był parkingowy, powiedziałem do kolegi że zaraz idę do niego się spytać co z parkingiem. Za nim doszedłem już go nie było !! Napewno specjalnie sie zwinął bo się patrzył a ja skinąłem na niego więc się domyślił. No to myślę trudno, wrzucam bilet do automatu a tam 14zł !! Daje anuluj - nic, daje żeby wydrukowało paragon po zapłacie (na dowód) - nic... Tak że zapłaciłem. Wyjeżdżając szedł ochroniarz, zajechałem mu drogę i pytam się co z opłatą a on że trzeba zapłacić. Potem ble ble ble (za co, na co, w w ogóle) i mówi żeby jutro przyjść do dyrekcji na skargę. Ale z czym pójdę ?? Na bilecie była godzina wjazdu (15min przed alarmem) ale żeby wyjechać bilet muszę oddać do bramki która mnie wypuszcza... Na słowo mi nie uwierzą, nie będę się wygłupiał w przeszukiwanie nagrań że tam byłem... mówi sie trudno, żyje się dalej :)

Thrillco, zacytuj mi fragment w którym się niby bulwersuję :?: :!:

Thrillco - Nie Mar 01, 2009 14:20

b0b3k napisał/a:
a to nie mozesz wystapic o odszkodowanei za "zatrzymanie" twojej wlasnosci ? czy jak to jest?
Dam-Kam napisał/a:
b0b3k, tylko powied gdzie mam się o takie coś zgłosić i idę nie patrzę

Dam-Kam - Nie Mar 01, 2009 15:09

Thrillco napisał/a:
No nie...za parking w czasie kiedy działa isę cała akcja nie mogą skasowac, to by było niezgodne z prawem.


ps. czemu minki nie zacytowałeś ??

lepiej nie zaczynajmy wiesz, czytania między wierszami ;) skoro napisałem że nie będę nawet o parking się wygłupiał to myślisz że pójdę i będę chciał odszkodowanie za postój ?? za parking mógłbym bo raz że nie z mojej winy tyle stałem a dwa że musiałem jeszcze płacić za komunikację miejską ale daruje sobie te pare złociszy :) Nwet nie jestem zły za to wszytko, jedynie parkingowy mnie zdenerwował bo się zmył jak do niego szedłem :???: