Zobacz temat - [R all] przycisk elektryki tylnych drzwi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [R all] przycisk elektryki tylnych drzwi

niuton - Nie Mar 01, 2009 20:11
Temat postu: [R all] przycisk elektryki tylnych drzwi
Głupi mi temat zaczynac ale potrzebuje wiedziec jak wyglada ten przycisk. Dlatego jak ktos ma tak dobrze wyposażonego Rovera to prosze o zdjeci a poznej temat stoczy sie na dno.

p.s. szukalem na allegro po zdjeciach ale nie znalazłem.

Brt - Nie Mar 01, 2009 20:15

w R200/25 to rzadka rzadkość :roll: raz widziałem w MG ZR jednego z Klubowiczów z Włocławka ... przyciski wygladają tak samo jak te z przodu i sa umieszczone w tm samym miejscu (4szt zamiast 2szt) na tunelu środkowym.
niuton - Nie Mar 01, 2009 20:38

http://photos04.allegroim.../10/567281013_6

O ten mi chodzi koło ustawiania lusterek i wysokosci swiateł? Chyba ze to nie jest od tylnych szyb przycisk bo sam sobie wydedukowalem ze ten przycisk jest od tego. Jesli nie to od czego i czy m ktos dokładne jego zdjecie? (zeby było widac jak wyglada bic wiecej)

Te przyciski wiele aut ma na allegro...

Brt - Nie Mar 01, 2009 20:50

to nie jest od tylnych szyb .... ale nie wiem od czego ;) :bezradny:
pietro - Nie Mar 01, 2009 20:53

to może być od gazu w aucie, od dokładanej klimy, rożnie :)
najlepiej organoleptyczne sprawdzić myślę, że to nie katapulta :)

Tomek1212 - Nie Mar 01, 2009 20:57

To najprawdopodobniej jest przycisk instalacji gazowej jednak na tym zdjęciu wiele nie widać.
niuton - Nie Mar 01, 2009 21:26

No ok w takim razie co rovery maja w tym miejscu? Sa tam w jednej linii 4 rzeczy.
Od lewej: ustawianie lusterek (jak ktos nie ma to czarna zaslepka), ustawianie swiateł (w kazdym modelu), zaslepka (miejsce na cos wlasnie na co?) i takie wyciete cos (w sumie tez nie wiem co to i na co na pewno nic sie tam nie podlącza kmpel wymyslił ze kase tam mozna poloyc jakies drobne nie spadna bo jest nachylone ale watpie)

No wiec co tam skrywaja Rovery?
W niektorych starszych wersjach jest tam orzycisk od ogrzewania lusterek (chyba w 400tkach) a w 200/25?

Chester - Nie Mar 01, 2009 21:36

hmm a nie jest to blokada otwierania elekt. tylnych szybek w R 25?? bo z tego co widziałem na fotkach to mają go tylko R 25 z tyłem elektrycznym.... :razz:
wild_weasel - Nie Mar 01, 2009 21:39

Nie wiem, czy mnie pamięć nie myli, ale chyba kolega xxxgrze ma coś takiego w swojej 25 po lifcie. To jest, zdaje się, blokada tylnych drzwi. O ile coś mi się nie pozajączkowało :mrg:
Tu jest fotka, po szczegóły - uderz do właściciela.

niuton - Nie Mar 01, 2009 22:23

Aa dzieki. To po czesci miałem racje ze to z szybami cos. Myslałem ze to bedzie jakis włąscznik z dwoma guzikami bo taki tam planuje sobie zrobic jak tak uzyłbym orginalnego do swych celow, ale skoro nie pasuje to zrobie sobie sam na tej zaslepce. Dzieki wszystkim za pomoc.
azer - Pon Mar 02, 2009 10:16

oświece was troche :) Jam mam 4 szybki w elektryce i mam ten przycisk ;) I tak, jak jest wduszony ten przycisk to tylnych szyb nie da się otworzyć przyciskami z tyłu jak i między siedzeniami.

Czy blokuje całe drzwi jak zasugerował wild_weasel? nie wiem nigdy nie testowałem. Za godzinke zobacze

edit: kolega w poście obok dopisał, że wciśnięty guzik blokuje również przód pasażera'

edit2: przetestowane, guzik blokuje drzwi jak i szyby tylne, przodu nic nie blokował :)