Zobacz temat - Co o tym myślicie?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Co o tym myślicie?

AndrzejekA8 - Sro Mar 04, 2009 22:53
Temat postu: Co o tym myślicie?
Witam,
W tym roku 01 sierpnia z moją narzeczoną bierzemy ślub. Zastanawiamy się nad tym jakim samochodem jechać i tutaj mam do was pytanko :grin:
Co myślicie o Roverku 400 sedan? :hm:
Myślimy o tym ponieważ posiadamy Roverk 400 i pozostałoby tylko znaleźć kierowcę :grin: ale też nie chcemy żeby to wyszło głupio tak swoim samochodem i czy może R 400 jakoś do tego nie pasuje może poszukać czegoś innego i w miarę taniego?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc :grin:

azer - Sro Mar 04, 2009 23:00

po pierwsze gratulacje :ok:
a co do pytania to chyba zależy od Waszego podejścia. Niektórym Merc byłby za słaby a inni jeżdzą focusami :P Jeżeli nie wstydzisz się swojego Rovera (w co nie wątpie) i twoja wybranka również nie ma nic przeciwko, to czemu nie. Chociaż ja osobiście na taką okazję raczej bym wolał coś z tego deseniu 45/75/ZT

A o kierowce chyba nie będzie trudno :>

TomC - Sro Mar 04, 2009 23:04

Za butlę weselnej można imprezkę objeździć :wink:
Ja do ślubu Leonem jechałem. Minus taki że dziadostwo ciasne z tyłu okrutnie i żonka miała kłopot kieckę zapakować do auta.
Wybierz coś z wygodniejszym tyłem i przestronnymi drzwiami do łatwego wsiadania.

AndrzejekA8 - Sro Mar 04, 2009 23:05

azer napisał/a:
po pierwsze gratulacje :ok: :>


Dziękuję :grin:
Myśleliśmy nad R75 ale niestety nigdzie w naszych okolicach nie możemy znaleźć :cry: kogoś kto obsługuje takie imprezki :wink:

Viniu - Czw Mar 05, 2009 08:34

Mnie i żonkę do ślubu wiózł brat Cordobą i też było ok :D Poza tym w tym dniu emocje są tak wielkie, że tak naprawdę to, jakim autem jedziesz schodzi na dalszy plan... najważniejsze to wydusić z siebie to sakramentalne "TAK" :D

Ps. No i równiez moje gratulacje !! :)

truten23 - Czw Mar 05, 2009 12:05

AndrzejekA8 napisał/a:
W tym roku 01 sierpnia z moją narzeczoną bierzemy ślub.


No i czego więcej chcieć, gratulation oczywiście !! :mrgreen: :ok:

W jaki kolego wsiądziecie, taki będzie :wink: :ok:

AndrzejekA8 - Czw Mar 05, 2009 19:10

Dziękuję za gratulacje :grin:

A może ktoś z forum mieszka nie daleko Częstochowy, posiada R75 i byłaby możliwość zorganizowania takiej podróży? :hm: