Zobacz temat - Rover 214 - tłusty, srebrny Angol
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Rover 214 - tłusty, srebrny Angol

funfel - Pią Mar 06, 2009 20:18
Temat postu: Rover 214 - tłusty, srebrny Angol
wchodzac na pewna strone rzucil mi sie w oczy nowy temat:
daje link:
http://www.4tuning.pl/new...y-srebrny-angol

Tempest - Pią Mar 06, 2009 20:57

czy słowo "TRAGEDIA" dobrze oddaje to, co z tym samochodem zrobił jakiś pseudo tjuner?
nic, ale to absolutnie nic nie jest w nim fajne
najgorsza z możliwych wersja wieśtjuninku

azer - Pią Mar 06, 2009 21:03

nie do końca się zgodzę ze stwierdzeniem, że jest to typowy wieś tuning, może poza wykończeniem środka w czerwonawe obszycie. Jednak cała reszta wiąże się w pewną całość i widać że jest przemyślane. Autko wygląda na pokazowe a nie do jeżdżenia nic więcej.
Tempest - Pią Mar 06, 2009 21:21

azer napisał/a:
...Autko wygląda na pokazowe a nie do jeżdżenia nic więcej.

co nie zmienia faktu, że będzie podobać się tylko bardzo nielicznej (chyba?) grupie tjunink-maniaków
mnie osobiście takie zmiany mocno odrzucają
czasem można zrobić modelowanie samochodu ze smakiem (jakiś sensowny bodykit, wykończenia itd.), a czasem (tak jak tutaj) można za bardzo przesadzić i tak jak sugeruje tytuł artykułu - jest to TŁUSTA wersja 200'ki (i to tłusta w złym tego słowa znaczeniu)
gusta guściki

Markzo - Pią Mar 06, 2009 21:35

:shock: :shock: :shock: o święta Lilijo..... ktoś wie co autor miał na myśli?? :shock: tylne nadkola to poporstu tragedia, zderzaki przesadzone, wnętrze to normalnie burdel jakiś....auto straciło swoją niepowtarzalną gracje i urok, teraz to wygląda jak, bez obrazy, golf 3 madafaka power....BLE!!!!a ta kiera to poporstu....skąd ją wytrzasnął? dekiel od śmietnika skroił czy jak?
kalisz - Pią Mar 06, 2009 23:27

Cytat:
angielska podróba Hondy Civic, dzieląca z małą japonką 90 % gratów

Czy aby na pewno?
Cytat:
Rover jest świetny, stylistycznie nie brakuje mu niczego.

Jak to...? Przydałyby się jeszcze jakieś płomienie po bokach, pasy przez środek auta, aluminiowe dywaniki albo gałka w kształcie trupiej czaszki.

Markzo napisał/a:
a ta kiera to poporstu....skąd ją wytrzasnął? dekiel od śmietnika skroił czy jak?
:hahaha:
Ja z kolei się zastanawiam skąd on zajumał to lusterko wsteczne :?: :sad:

Koleś chyba za bardzo wziął sobie to serca to, co zmodził wcześniej w Photoshop'ie :shock:
Moja subiektywna ocena jest krótka - żenua

Remigiusz - Pią Mar 06, 2009 23:27

:mrgreen: Ale jadza :razz: Brzydkie to na gada jest :shock: :/ Na pierwszej wysepce zgubi te zderzaki :razz: Wies tuning to raczej nie jest, bo nie cale 100m by na polnej drodze takie auto ujechało :grin:

W środku mi się akurat podoba, może nie kolor czerwony, bo fakt jak burdel. ALe jest to jakos bardziej zgrane i ma większą estetykę niż zewnątrz :cool:

Valander_wwa - Sob Mar 07, 2009 10:12

co za paździerz :shock: autor postu nie ma zielonego pojęcia co pisze - tjuner auta o modach w autach :nook:
tetryk - Sob Mar 07, 2009 10:59

ciekawe od kiedy 200 po 95 dzieli z hondą 90 % części ? :mrgreen:
chciałbym wiedziec z jaką hondą i jakie to są części....... :shock:

Tomi - Sob Mar 07, 2009 12:52

z całego artykułu podoba mi się jeden fragment, który moim zadniem można uznać z podsumowanie całego tekstu.

"(...) udowadniam ci, ze jesteś głupi. OK. Ma racje."

Nie odnoszę się do samego samochodu.

rodi_ - Sob Mar 07, 2009 12:54

A jeszcze lepsze to ze mistrz tjuningu pochodzi z GB, a stjuningowal wersje LHD :lol:
Dla mnie dno :/ jedynie fotele nawet nawet :wink:

michone - Sob Mar 07, 2009 14:06

wg mnie do wies tuningu nie mozna ttego zaliczyc... to robienie tuningu na sile, odwal, bez pomyslu itp.

W tym przypadku wszystko zrobione porzadnie, z glowa. A gusta są różne, ja bym dal inne felgi wyzej go postawil i moglbym sie takim wozic.

wiciu2xlc - Nie Mar 08, 2009 21:57

Widzę, że fani roverków są bardzo krytyczni jeśli chodzi o tuning w ogóle.... trochę mnie to dziwi... autko jak autko, koleś miał wizję, mnie osobiście nie powaliło na kolana, ale zgodzę się ze słowami kolegimichone,
michone napisał/a:
W tym przypadku wszystko zrobione porzadnie, z glowa. A gusta są różne, ja bym dal inne felgi wyzej go postawil i moglbym sie takim wozic.


Tyle w temacie :P

Viniu - Pon Mar 09, 2009 10:23

Ja, jako zwolennik gustownego minimalizmu w tuningu, jestem na nie.
Brt - Pon Mar 09, 2009 10:45

No trochę przesadzony jak na mój gust, ale ogólnie do agrotuningu to bym go nie zaliczył ... auto robione na konkretny styl kompleksowo, a że nie każdemu się podoba ... :bezradny:
Od przodu w każdym razie wyglada :ok: ;) pomijając drobne niedoskonałości ;)
http://www.4tuning.pl/zdj...nie-przyczajony

Wojtek88 - Pią Mar 13, 2009 13:29

Żenua, kwas!!! Zacytuję słowa z pewnego filmiku z youtube'a: "OmfgLol"
Mayson - Pią Mar 13, 2009 15:15

Pomijając kwestie stylistyczne; wystarczy zwrócić uwagę na spasowanie maski z błotnikiem i wiadomo, że to żadna profeska. Jeśli wziąć pod uwagę wiedzę autora nt. dzisiejszej motoryzacji i fakt, że coś tak kiepsko wykończonego, tak go zachwyciło, to chyba jasna sprawa, dla kogo jest powyższa stronka :lol: