Zobacz temat - [R420] Kolejny wąż - chłodniczy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R420] Kolejny wąż - chłodniczy

SeevS - Wto Mar 10, 2009 19:56
Temat postu: [R420] Kolejny wąż - chłodniczy
Witam,

Mam kolejny problem z wężem. Mianowicie ,walnął wąż chłodniczy ,który jest zaznaczony na zdjęciu. Rozciąłem go i połączyłem dwoma obejmami, lecz dziura zrobila sie obok i leci z niej płyn, co prawda nie tak mocno ,ale leci. Widzę ,że ten wąż ma jakiś trójnik. W tomateam, nie widze go. Zamieszczam link do allegro i pytanie czy mógłby mi ktoś doradzić , czy to ten wąż i ocenić jego stan.

http://moto.allegro.pl/it...uklad_wody.html

Poniżej umieszczam zdjęcie :


faecd - Wto Mar 10, 2009 20:04

Ja na Twoim miejscu bym wsadzil do po obu koncach jakas rurke miedziana puki co i zlapal na dwie opaski!

I spokojnie rozgladal sie za wezem.

Takie rozwiazanie zastalem przy zakupie auta lecz ex wlasciciel mial juz kupiony waz:D

SeevS - Wto Mar 10, 2009 20:39

Jadę w trasę w połowie kwietnia i nie chcę mieć po prostu niespodzianki. Narazie nie widziałem nigdzie indziej takiego węża
faecd - Wto Mar 10, 2009 21:21

stary ja na takim czyms przelecialem 700km z wawy do szczecina:)

to nic poprostu jak zwykly wąż z tym ze srednica delikatnie sie zmniejszy ale to nie bedzie mialo wplywu na droznosc ukladu.

Gorzej jakbys zamiast chlodnicy zapodal bypassa z rurki alu jak to zrobil kolega tuten zrobil:P a potem hgf

szoso - Wto Mar 10, 2009 21:59

mi łatali wąż od chłodnicy w Corsie na wulkanizacji tak jak się łata oponę i trzyma się szczelnie już kawał czasu a też nie mogłem dostać takiego węża :smile:
Armandoo - Wto Mar 10, 2009 22:02

Ja w swoim wysłużonym R400 też miałem podobnie i również użyłem miedzianej rurki plus cybanty i służyło parę lat ... teraz myślę , że służy Pani , która ode mnie kupiła autko.