Zobacz temat - [R416] Woda w samochodzie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Woda w samochodzie

darku1973 - Sob Mar 14, 2009 06:51
Temat postu: [R416] Woda w samochodzie
Witam serdecznie!
mam pytanie w moim roverku po myciu ręcznym od strony pasażera na dywaniku w rogu z pod półki wlatuje trochę wody na dywanik gumowy zwłaszcza gdy ciśnienie wody pójdzie na prawe nadkole koła z lewej natomiast wszystko jest ok. zamontowane są orginalne nadkola proszę o pomoc!

Alan4523 - Sob Mar 14, 2009 20:30

Pod nadkolem masz kilka różnych zaślepek możliwe ze jakąś zgubiłeś,jest też wiązka elektryczna od drzwi która lubi sie wypiąć od słupka,ściągnij nadkole a jak nic nie zobaczysz to cały błotnik.
kasjopea - Sob Mar 14, 2009 21:30

Możesz mieć to samo, co było u mnie. Tzn pod podszybiem było pełno śmieci, które powodowały, że woda nie odpływała pod błotnik, tylko lała się za schowek. Cała osłona pod schowkiem i dywanik były mokre.
darku1973 - Sob Mar 14, 2009 22:33

Alan4523 napisał/a:
Pod nadkolem masz kilka różnych zaślepek możliwe ze jakąś zgubiłeś,jest też wiązka elektryczna od drzwi która lubi sie wypiąć od słupka,ściągnij nadkole a jak nic nie zobaczysz to cały błotnik.



też tak mi się wydaje że jest jakaś przerwa pod nadkolem bo tylko po myciu nadkola dostaje się woda

Alan4523 - Nie Mar 15, 2009 08:23

autko jest bezywpadkowe?
darku1973 - Nie Mar 15, 2009 10:56

autko sprowadziłem sam z Niemiec z ogłoszenia prywatnego z książki i bryfu wynika że był jeden właściciel serwisowany i 100% nie jestem pewien ale niemiec mówił że nie był uderzony jedynie lekkie pęknięcie tylniego zderzaka i miał uszkodzoną uszczelkę pod głowicą wizualnie nie widać było że był malowany wiec na tygodniu podjadę do znajomego blacharza i zdejmę nadkole i zobaczymy