Zobacz temat - [200vi] Jakie kubły?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [200vi] Jakie kubły?

pajakVi - Sro Mar 18, 2009 11:34
Temat postu: [200vi] Jakie kubły?
Zastanawiam się na zmianą fotela kierowcy na wygodniejszy lub kubełkowy. Obecne fotele są tragiczne, trzymania bocznego praktycznie niema a część dolna sięga do połowy ud.

Zastanawiam się nad bimarco cobra
ma ktoś może takie? będzie problem z dopasowaniem szyn, mocowań?

zouza - Sro Mar 18, 2009 11:36

pajakVi, to wygodniejszy czy kubełkowy?? Bo jedno wyklucza drugie ;)
Fotele z MG ZR całkiem fajnie i trzymają i wyglądają i będą pasowały bez grzebania.

pajakVi - Sro Mar 18, 2009 11:40

hmm, no nie wiem czy wyklucza... w obecnym najbardziej mi przeszkadza płaskość dolnej części i to że sięga do połowy ud. W kubełkowych jest się bardziej zanurzonym, jest lepiej dopasowany do ciała = wygodniejszy,
Brt - Sro Mar 18, 2009 19:18

pajakVi napisał/a:
Fotele z MG ZR całkiem fajnie i trzymają i wyglądają i będą pasowały bez grzebania.

mam i polecam :)

bula21 - Sro Mar 18, 2009 19:26

Ja jezdzilem dwa lata temu w Bimarco C :D pasy 3ptk Schrot ( czy jak sie to tam pisalo ) z elek. napinaczem :) polecam kazdemu super trzymanie i naprawde jezdzilem duzo autem i nie mialem problemow z kregoslupem ze boli itp.. fotel jak dla mnie dobrze wyprofilowany nawet na dlugo trase ;P ale to tylko moja opinia ;)


Brt napisał/a:
pajakVi napisał/a:
Fotele z MG ZR całkiem fajnie i trzymają i wyglądają i będą pasowały bez grzebania.

mam i polecam :)


pokaż ;P

Brt - Sro Mar 18, 2009 19:30

poszukaj :P




http://forum.roverki.eu/v...p=235237#235237 ;)

Mix - Sro Mar 18, 2009 19:42

Brt napisał/a:
mam i polecam :)

Zgadzam się całkowicie :hurra: Mam identyczne, tylko tapicerka w czerwoną, a nie szarą kratę.
Dodam, że niski nie jestem, więc mam problemy z kręgosłupem, a całodniowa trasa 680km nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia. Fotele są w sam raz, tj. ani za twarde, ani za miękkie, a trzymają bardzo konkretnie :wink:


pajakVi, któryś kolega z W-wy kupił takie fotele (chyba z kanapą) od ZR'a po lifcie (skóra+alcantara) za 400PLN na Młodnickiej. Wrzucał fotki - wyglądały bardzo fajnie :ok:

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 19:44 ]
Znalazłem - LINK

marcinmarcin - Sro Mar 18, 2009 21:43

A dla mnie fotele w ZR są owszem świetne jak na seryjne auto, ale niestety siedzi się trochę za wysoko. Profilowanie jest genialne, jeżeli chodzi o komfort i bezbolesną dłuższą jazdę, ale trochę zbyt płytkie na szybkie zakręty - przeciążenia które można robić na ZR-ce są większe niż możliwości trzymania 4 liter przez fotele... ;) Jak przekonam się wewnętrznie do zrobienia wydmuszki, to fotele zostaną zmienione na kubły turystyczno-sportowe.
Mix - Sro Mar 18, 2009 21:49

marcinmarcin napisał/a:
niestety siedzi się trochę za wysoko

Tu muszę się zgodzić, tymbardziej, że mam wersje fotela bez regulacji wysokości. Już się przyzwyczaiłem, ale jak przesiadam się do drugiego auta, gdzie taka regulacja jest, to żałuję, że...u mnie jej nie ma :mrgreen:

marcinmarcin - Sro Mar 18, 2009 22:06

Ja mam regulację, ale nawet na najniższym położeniu jest dla mnie dużo za wysoko - z tym że ja to lubię bliski kontakt z podłogą ;)
Konrad_Zr160 - Sro Mar 18, 2009 22:10

jest wysoko ;) kubly pojda z klatka na razie passssssssssss
pajakVi - Czw Mar 19, 2009 09:15

bula21, w R200 miałeś te kubły? jak z mocowaniami?

Mixtated napisał/a:
Ja mam regulację, ale nawet na najniższym położeniu jest dla mnie dużo za wysoko - z tym że ja to lubię bliski kontakt z podłogą

no to fotele z ZRa odpadają, moje w 200 też mają regulację wysokości i jeżdżę na max obniżonym fotelu a i tak jest za wysoko.

bula21 - Czw Mar 19, 2009 21:29

nie nie alem fotel kupilem z pasami bez szyn ;) szybki montaz kupilem stary fotel orginalny obciąłem szyny i pospawalismy z znajomym ;P w R tez ma byc taki zabieg tylko tam jest gorzej bo sa te wystrzaly ;P
marcinmarcin - Czw Mar 19, 2009 23:39

pajakVi napisał/a:
no to fotele z ZRa odpadają, moje w 200 też mają regulację wysokości i jeżdżę na max obniżonym fotelu a i tak jest za wysoko.

Te w ZR są niższe niż w 200, ale dalej za wysoko