Zobacz temat - [R400] Potrzebuję szybkiej pomocy..
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Potrzebuję szybkiej pomocy..

baki-79 - Pią Mar 20, 2009 07:14
Temat postu: [R400] Potrzebuję szybkiej pomocy..
ratujcie...jutro mam daleki wyjazd a mi siadlo autko,wymienialem z tylu zarowke bo mi sie przepalila,jednoczesnie chcielem poprawic wtyczke,robilem to na wlaczonych swiatlach i kopnoł mnie prad,zrobilo sie chyba jakies zwarcie bo czesc swiatel z tylu nie swieci,a co najgorsze nie moge odpalic samochodu,jak przekrece stacyjke to zapala mi sie tylko kontrolka od akumulatora i nic wiecej...czy to jakis bezpiecznik poszedl,jak tak to gdzie i od czego,pomozcie jak najszybciej prosze,z gory dzieki i pozdrawiam..
LOLO1 - Pią Mar 20, 2009 09:01

Witaj
Napewno musisz sprawdzic bezpieczniki ,miałem podobny problem co ty i umnie pomogło.Przesyłam fotki i rozpiske za co który bezpiecznik odpowiada.Życzę powodzenia.

[ Dodano: Pią Mar 20, 2009 09:14 ]
Sorki ale niemoge dodac zdjęc.Jak niemożesz odpalic to w pierwszej kolejnosci sprawdz bezpieczniki w komorze silnika./oznaczenie H 15 amperów/

baki-79 - Pią Mar 20, 2009 12:40
Temat postu: juz graje..
zaprowadzilem do elektryka i mnie zadziwi,spalil sie bezpiecznik pod kierownica 10A,wstawil mocniejszy 15A,skasowal 50zl ale najwazniejsze ze chodzi,,troche sie zdziwilem bo przygladalem sie bezpiecznikom i nie wygladaly na zle..
Brt - Pią Mar 20, 2009 12:48

baki-79 napisał/a:
troche sie zdziwilem bo przygladalem sie bezpiecznikom i nie wygladaly na zle..

przyglądanie często jest mylące ;) ... miernik w łapkę i sprawdzić przejscie trzeba ;) 50PLN za wymianę bezpiecznika ..... :shock:

baki-79 - Pią Mar 20, 2009 12:54

oni wyceniajac nie patrza na to co robia tylko na zegarek,ale niestety za wiedze,a raczej jej brak sie placi,moze i sam bym cos pogrzebal ale jutro mam daleki wyjazd i troche spanikowalem..
penio - Sob Mar 21, 2009 14:00

jak to cie kopnol ten prad?? :) w czym?:) to nie 230v
BoloSr - Sob Mar 21, 2009 14:01

Brt napisał/a:
baki-79 napisał/a:
troche sie zdziwilem bo przygladalem sie bezpiecznikom i nie wygladaly na zle..

przyglądanie często jest mylące ;) ... miernik w łapkę i sprawdzić przejscie trzeba ;) 50PLN za wymianę bezpiecznika ..... :shock:


to i tak tanio znam przypadki gdze klienta sproili na 100 :rotfl: