Zobacz temat - R 200 głośniki czy potrzebny wzmacniacz
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - R 200 głośniki czy potrzebny wzmacniacz

Michal - Pon Mar 30, 2009 20:22
Temat postu: R 200 głośniki czy potrzebny wzmacniacz
Witam, mam takie pytanie ponieważ chciałbym wyciszyć/wygłuszyć drzwi przedniego swojego Roverka i przy okazji wymienić głośniki na nowe czy do takiego zestawu odseparowanego Pioneer'a trzeba koniecznie wzmacniacz? Link podaje tutaj do aukcji:http://www.allegro.pl/item594848697_pioneer_ts_e170ci_polecam_nowe.html
tommyyogi - Pon Mar 30, 2009 20:28

Zagrają bez problemu na samym radyjku. Oby to radyjko mialo przynajmniej 4x 50w. Oczywiście ze wzmacniaczem zagrały by lepiej ale jezeli nie jesteś audiofilem to samo radio wystarczy.
Michal - Pon Mar 30, 2009 20:32

Jeśli chodzi o radyjko to mam Pioneer DEH-3000MP, wzmaka ma 4x50W MOSFET. Jeszcze jedno pytanie do zwrotnicy podłączam zamiast wzmaka przewody które idą od radia, tak?
tommyyogi - Pon Mar 30, 2009 20:47

dokladnie tak.
Botanix - Wto Mar 31, 2009 06:20

Cytat:
Oczywiście ze wzmacniaczem zagrały by lepiej ale jezeli nie jesteś audiofilem to samo radio wystarczy.


Oczywiście, że nie jest bo nie zadawałby takiego pytania. Poza tym ani to radio ani głośniki to nie sprzęt audiofilski :) .

michal21dna

Jeśli pytasz czy uciągnie Ci te głośniki to uciągnie ale czy Ci to wystarczy nie wiem :) . Wiadomo, ze znacznie głośniej i trochę czyściej zagra na wzmacniaczu.