Zobacz temat - [R220 SD 97']Odpryski lakieru-czym "zarabiac"...?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220 SD 97']Odpryski lakieru-czym "zarabiac"...?

krzysztof_ns - Nie Kwi 05, 2009 15:15
Temat postu: [R220 SD 97']Odpryski lakieru-czym "zarabiac"...?
witam,

Zauwazylem ze po zimie juz nie tylko przedni blotnik i atrapa ma slady odpryskow (wielkosci glowski od szpilki - pod nimi widac jakby bialy podklad), ale i lewa strona na wyskosci drzwi (prawa juz nie) - i teraz pytanie...

jak nalepiej sobie z tym poradzic - mm zaprawke w pedzelku od lakiernika ktory robil mi nadkola - wystarczy ze punktowo to zamaluje i potem polerka np pasta TEMPO? czy jeszcze nalezy to jakos inaczej potraktowac...

PS. cale autko bylo po lakierowaniu juz polerowane...czy polerka pasta dodatkowa nie zaszkodzi lakierowi?

dzieki,

Firq - Nie Kwi 05, 2009 18:37

Cytat:
PS. cale autko bylo po lakierowaniu juz polerowane...czy polerka pasta dodatkowa nie zaszkodzi lakierowi?

Na pewno nie zaszkodzi :))

Cytat:
mam zaprawke w pedzelku od lakiernika ktory robil mi nadkola - wystarczy ze punktowo to zamaluje


Dokładnie zrób tak jak myslisz czyli punktowo pędzelkiem na to polerka i gitara :D
Pozdrawiam Firq

xtek - Nie Kwi 05, 2009 18:44

ja w Krakowie kupilem za 50zl 500ml lakieru w spreju dobranego na podstawie tabliczki z auta i dobrania z wzornika, fajna rzecz.