Zobacz temat - [mg zr 1.8 ] gdzie znajduje sie gniazdo diagnostyczne ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [mg zr 1.8 ] gdzie znajduje sie gniazdo diagnostyczne ?

gacek999 - Pon Kwi 06, 2009 10:40
Temat postu: [mg zr 1.8 ] gdzie znajduje sie gniazdo diagnostyczne ?
witam. mam pytanko zwiazane z gniazdem diagnostycznym... chciałbym się dowiedziec gdzie sie znajduje i jak wygląda. rocznik ZR'a to 2002. problem mam taki ze niewiem gdzie ono jest a chciałbym go podpiąc w diagnostyce i skasowac bład zwiazany z SRS , cały czas miga mi ta kontrolka...
Brt - Pon Kwi 06, 2009 10:56

W konsoli środkowej, wkładasz rękę od tyłu przy pedale gazu. Tam jest umocowane w takim uchwycie z blachy, na wysokości gniazda zapalniczki :ok: ... podłużna wtyczka 16-pinowa.
gacek999 - Pon Kwi 06, 2009 11:39

dzieki wielkie:) wyobraz sobie ze byłem w diagnostyce koles szukał tego gniazda chyba 15 min i powiedział ze niewie gdzie jest hehe a ja jak wruciłem do domu to tak z Ciekawosci zaczołem szukac i widziałem własnie tą czarną podłuzną wtyczke w srodkowej konsoli tak jak piszesz... wiec chyba pojade tam do tego debila jescze raz i mu ją poikaze to wtedy moze podepnie:) Pozdro i dzieki
BoloSr - Pon Kwi 06, 2009 14:34

gacek999 napisał/a:
dzieki wielkie:) wyobraz sobie ze byłem w diagnostyce koles szukał tego gniazda chyba 15 min i powiedział ze niewie gdzie jest hehe a ja jak wruciłem do domu to tak z Ciekawosci zaczołem szukac i widziałem własnie tą czarną podłuzną wtyczke w srodkowej konsoli tak jak piszesz... wiec chyba pojade tam do tego debila jescze raz i mu ją poikaze to wtedy moze podepnie:) Pozdro i dzieki


to jak to taki "DEBIL" to ja bym do niego nei jechal :mrgreen:
a tak na powaznie nie kazdy musi wszystko wiedziec gdzie w kazdym aucie sie znajduje :)
a R to dziwne sa i nie kazdy potrafi sie na nich znac ale na swojej robocie juz sie zna odpowiednio wiec nie pisałbym tak od razu ze "D..." :rotfl: