Zobacz temat - uchwyt na napoje
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - uchwyt na napoje

walkie - Czw Kwi 09, 2009 09:24
Temat postu: uchwyt na napoje
Nasze R w większości nie mają wgłębień czy uchwytów na kubek lub puszkę z piciem.
Jak Wy sobie z tym radzicie?
Macie jakieś uchwyty albo coś? Ja szukam czegoś, abym mogła położyć sobie kubek ze słomką i dupa :(
Jak i gdzie i co zamontować?

zouza - Czw Kwi 09, 2009 09:27

W MG ZR jest uchwyt w drzwiach, zorganizować spota i posadzić się w jakimś MG ;)
wild_weasel - Czw Kwi 09, 2009 09:31

walkie napisał/a:
Jak Wy sobie z tym radzicie?

Obok mnie jedzie Ewa, która trzyma swoją kawkę i moją też :mrg:

walkie - Czw Kwi 09, 2009 09:51

zouza, tam jest w tej półce przy drzwiach. U mnie chyba musiałabym kajetana podgrzewać, wsadzić puszkę i czekać aż zastygnie.
wild_weasel, u mnie orson ale żelki podaje ;)

cholernie mnie to wkurza, a odkąd mamy drugie auto to Orson bedzie rzadszym gościem u mnie.

zouza - Czw Kwi 09, 2009 09:54

walkie, no właśnie mówię, że jest... przyglądałam się temu, myślę, że ta cała półka z drzwi pasowała by do r25, może na jakimś szrocie by się znalazły. Mi na razie nie chce się w to bawić, ale myślałam o tym.
Brt - Czw Kwi 09, 2009 09:59

Obok mnie jedzie pusty fotel i gad nie chce mi trzymać kubka/butelki :( Szukam "Uchwytki na napoje", która zasiądzie na owym fotelu :mrg: :P :lol:
Viniu - Czw Kwi 09, 2009 09:59

Ja najczęściej miałem butelkę 1,5l którą wciskałem między fotel a dźwignię "ręcznego". Przy okazji robiła za podłokietnik :D
zouza - Czw Kwi 09, 2009 10:00

Hmm... ja preferuje zimne napoje z korkiem, które można położy na siedzeniu obok i lubię jak jest puste... za to w domu... to już inna historia :mrgreen:
Viniu - Czw Kwi 09, 2009 10:01

Brt napisał/a:
Szukam "Uchwytki na napoje", która zasiądzie na owym fotelu
Brt, tylko w takim wypadku zapomnij o schłodzeniu... napój zawsze będzie "gorący" :D
Tomi - Czw Kwi 09, 2009 10:08
Temat postu: Re: uchwyt na napoje
walkie napisał/a:
Nasze R w większości nie mają wgłębień czy uchwytów na kubek lub puszkę z piciem.
Jak Wy sobie z tym radzicie?
Macie jakieś uchwyty albo coś? Ja szukam czegoś, abym mogła położyć sobie kubek ze słomką i dupa :(
Jak i gdzie i co zamontować?


W R25/ZR są wyprofilowane boczki w drzwiach, natomiast w R45/ZS są wkłady do podłokietnika, który ja wywalam. Wtedy mieści mi się tam kilka płyt CD :) Mam chyba jeszcze jeden taki wkład w magazynie.

Brt - Czw Kwi 09, 2009 10:09

Viniu napisał/a:
napój zawsze będzie "gorący" :D

chyba że bedzie :foch: .... :P

zouza - Czw Kwi 09, 2009 10:09

Tomi, właśnie w r25 nie ma :/
Joa - Czw Kwi 09, 2009 10:10

e tam, taki uchwyt..
niby jest, ale na tyle nieduzy, ze malo co sie w nim miesci. jesli juz cos zakladac, to cos bardziej sensownego niz ten z ZR. ;)

SyntaX - Czw Kwi 09, 2009 10:10

Bo trzeba było Freelandera kupić tam sa w kazdych drzwiach. :razz: :rotfl:
Dla mnie kawa może być zimna byle obok siedziała gorąca koleżanka. :jezor:

Tomi - Czw Kwi 09, 2009 10:11

zouza napisał/a:
Hmm... ja preferuje zimne napoje z korkiem, które można położy na siedzeniu obok i lubię jak jest puste...


... miejsce czy napój?

zouza - Czw Kwi 09, 2009 10:12

miejsce, jak napój jest pusty zaczynam się nerwowo rozglądać za gęstymi krzakami :wink:
Krzysi3k - Czw Kwi 09, 2009 10:26

Kiedyś duży kubek coli z McDonalda w pasy zapiąłem na siedzeniu pasażera i sobie wygodnie podróżował :mrgreen:
walkie - Czw Kwi 09, 2009 10:47

zouza, ale ja mam 45
zouza - Czw Kwi 09, 2009 10:48

walkie, w zasadzie to 2 macie więc pogubi się można ;) A w ZS nie było podobnie?
walkie - Czw Kwi 09, 2009 10:50

Tomi, price? :)
Piotrass - Czw Kwi 09, 2009 14:36

Zakręcany napój w butelce, wsunięty między róg siedzenia pasażera a tunel środkowy :) Tylko tak przewożę napoje w aucie.
MaReK - Czw Kwi 09, 2009 16:17

W R75/MG ZT jest taki uchwyt wyjezdzajacy ze srodkowej konsoli ;) Wyglada jak uchwyt na napoje dla pasazera, jednak w rzeczywistosci jest tylko dla kierowcy. Jak sie go rozlozy i wstawi napoj, trzeba pilnowac pasazera zeby kopytem nie polamal ;)
walkie - Czw Kwi 09, 2009 23:24

super, super :)
ale ja nie wcisnę picia między siedzenie a podłokietnik, tam chyba się zmieści tylko jakaś piersiówka u mnie ;]

nie mam też nic wmontowanego

:(

ktoś może montował i się pochwali co i jak?

Armandoo - Czw Kwi 09, 2009 23:39

Witam,


Walkie ja u siebie mam zamontowany taki uchwyt:

http://www.allegro.pl/ite...hr.html#gallery


Spisuje się świetnie , idealnie pasuje do zamontowania w kratce nawiewów R400/R45/MGZS


Jest naprawdę doskonale wykonany , plastik nie gryzie się fakturą plastików , którymi jest wykonane wnętrze w aucie, świetnie się trzyma , wyściełany jest w środku specjalnym materiałem , więc nic nie puka. Ma opcję wstawienia dużych i małych puszek np.Redbull.
Ja jestem bardzo zadowolony , nie wygląda wsiórsko i można zamontowac go zarówno w środkowych nawiewach jak i bocznych.


PS. Testowany na: wszystkie napoje z McDonalds , Puszki Fanta , Coca Cola itp. , Puszki Redbull , Piwo w butelkach i puszkach :-)

walkie - Czw Kwi 09, 2009 23:40

o to chodziło, dzięki! :)
Armandoo - Czw Kwi 09, 2009 23:43

Walkie jeżeli szukasz uchwytu na napoje to nawet się nie zastanawiaj. Ten jest rewelacyjny.
MaReK - Pią Kwi 10, 2009 08:25

3 ostatnie posty sa rodem z Telemango :)
Przypomina mi to:



Pozdrawiam,

walkie - Pią Kwi 10, 2009 08:42

;>