Zobacz temat - [R75] Problem z centralnym zamkiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Problem z centralnym zamkiem

pierce - Pią Kwi 10, 2009 15:46
Temat postu: [R75] Problem z centralnym zamkiem
Mam mały problem z centralnym zamkiem, jak nacisnę przycisk otwierania otwierają się nie wszystkie drzwi jednocześnie! Aby otwarły się wszystkie muszę kilka razy przycisnąć guzik na pilocie, przy otwieraniu kluczykiem ta sama sytuacja. Czego to może być wina?
Dziadek - Pią Kwi 10, 2009 17:33

Żartujesz sobie?Toż tak ma być!!!Na cholerę otwierać wszystkie wrota,kiedy jedziesz sam-żeby Ci się nieproszony żul zameldował obok?Jeśli chcesz pojechać z kobiełką i teściową,to naciskasz jeszcze raz i się otwiera wszystko.Ten super inteligentny samochód zamyka wlew tylko z pilota,a u mnie jest taki ustaw: 1raz-otwiera wlew,2raz-otwiera moje drzwi,3raz-otwiera resztę.
Trebor75 - Pią Kwi 10, 2009 17:39

Mi w prawych tylnych drzwiach zepsuł się ten cycek i otwierają sie dopiero za 3 razem... ale to pierdoła i zajmę sie tym, tylko jak ogarnę ten nieszczęsny silnik... Swoją drogą zazdroszczę otwierania wlewu na pilot :) u mnie nie ma mowy o takim bajerze :)
pierce - Pią Kwi 10, 2009 17:56

Dziadek napisał/a:
Żartujesz sobie?Toż tak ma być!!!Na cholerę otwierać wszystkie wrota,kiedy jedziesz sam-żeby Ci się nieproszony żul zameldował obok?Jeśli chcesz pojechać z kobiełką i teściową,to naciskasz jeszcze raz i się otwiera wszystko.Ten super inteligentny samochód zamyka wlew tylko z pilota,a u mnie jest taki ustaw: 1raz-otwiera wlew,2raz-otwiera moje drzwi,3raz-otwiera resztę.



Nie sądze, że to ma tak być! Chyba że losowo wybierane są drzwi które mają być otwarte po pierwszym, drugim czy dziesiątym naciśnięciu pilota! Znam "super inteligentne" centralne zamki z innych aut, ale z reguły po naciśnięciu raz otwiera się kierowca, drugi raz wszystkie wrota! W moim przypadku otwierają się jedne drzwi, po kolejnym naciśnięciu kolejne i jak się uda to po trzecim naciśnięciu wszystkie (brak schematu kolejności otwierania)

Dziadek - Pią Kwi 10, 2009 18:27

Aha,chyba że tak!To nie powinno tak być.Z tego co czytałem na Forum,to da się to ustawić na T4.Głowy nie dam,bo u mnie od początku było tak ja pisałem.