Zobacz temat - [R45] Komp w okolicach Częstochowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Komp w okolicach Częstochowy

konradp - Czw Kwi 16, 2009 18:00
Temat postu: [R45] Komp w okolicach Częstochowy
moze zle szukalem ale przegrzebalem chyba cale forum i nigdzie nie moglem znalezc informacji czy gdzies w okolicach czestochowy znajde kogos kto podlaczy mi mojego roverka pod kompa,zrobi cos zeby nie swiecila mi kontrolka srs i sprawdzi dlaczego przy wlaczonym zaplonie nie zapala sie kontrolka silnika, ta bez wykrzyknika.Z gory dzieki za odpowiedz
penio - Czw Kwi 16, 2009 23:08

do mnie masz troche daleko. poduszki wyjada na testerze a kontrolka silnika albo sie spalila...albo zostala zniwelowana ... tez wyjdzie jak na dloni:)
des - Czw Kwi 16, 2009 23:27

Najbliżej to chyba na śląsku. Daleko nie ma :wink:
thef - Czw Kwi 16, 2009 23:42

Proszę poprawić temat zgodnie z zasadami kącika.
konradp - Pią Kwi 17, 2009 15:39

zarowka sie nie przepalila bo sprawdzalem,a kontrolka od pouszek wczesniej zapalala sie niekiedy ale wystarczylo poruszac kostka pod siedzeniem i gasnela a teraz to juz nawet lutowanie nie pomoglo. Aiwer a gdzie dokladnie na slasku moga mi to zrobic?
Clean - Pią Kwi 17, 2009 15:49

Mazpol w czestochowie ma kompa do roverków :) ulica Dźbowska bodajrze teraz tam jest salon i serwis BMW ale roverki też robią
des - Pią Kwi 17, 2009 16:43

Boże no jasne że tam jest komp. ASO BMW to się teraz nazywa, kiedyś ASO ROVER. Jak mogłem zapomnieć :neutral: Skleroza w tym wieku :sad:
konradp - Pią Kwi 17, 2009 21:21

dzieki za pomoc juz tam dzwonilem i maja kompa do roverkow,troche tam drogo no ale w koncu to ASO ,mam nadzieje ze rozpracuja tam moje kontrolki:)