Zobacz temat - [R400] Pytanie odnośnie szyby przedniej.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Pytanie odnośnie szyby przedniej.

fearless - Wto Kwi 28, 2009 12:02
Temat postu: [R400] Pytanie odnośnie szyby przedniej.
Witam.

Jako że dziś miałem nieprzyjemną sytuację z szybą przednią X2, (najpierw kamień spod TIR-ka walnął w szybę przednią i pękła, a później zatrzymał mnie patrol policji do kontroli - no i oczywiście zabrali dowodzik za szybkę) więc muszę ją wymienić.

I teraz najważniejsze pytanie - czy dam radę zrobić to sam, jeśli tak to jak to zrobić ?? , czy może darować sobie i jechać do blacharza. Do jutra muszę mieć zrobioną szybę i przegląd, bo świstek mi dali do jutra do godziny 24.00.

Patrzyłem na allegro, i widać że szyby z Civica 5D to to samo, więc pozostaje mi kupno od Civica, bo w okolicy Garwolina za cholerę nie da rady znaleźć oryginalnej szyby do R.

iktorn73 - Wto Kwi 28, 2009 12:12

Koszt wymiany szyby zaczyna się od 100 zł. za robociznę,tyle zapłacił mój brat za wymianę w 400R. Także musisz sobie policzyc i skalkulować czy opłaca Ci się ryzykować że coś Ci się nie uda :) .
camaro17 - Wto Kwi 28, 2009 12:19

Ja wymieniałem swoją szybkę w R400 we Wrocławiu i zapłaciłem za nową szybkę + robocizna 390 zł nie wiem czy jesteś aż takim specem żeby sobie to samemu zrobić. Ja byłem przy całej wymianie i raczej sam bym tego nie zrobił, tu trzeba mieć fachowca który wie co robi :!: Odsyłam do Garażu w moim profilu wymiana szyby jest opisana.
fearless - Wto Kwi 28, 2009 13:50

Dzięki Panowie za odpowiedzi. Daruję sobie robotę samemu i pozostaje wizyta w warsztacie.