Zobacz temat - R400 OKLEJONA DUPKA ROVERKA
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - R400 OKLEJONA DUPKA ROVERKA

camaro17 - Nie Maj 10, 2009 10:17
Temat postu: R400 OKLEJONA DUPKA ROVERKA
Witam wszystkich!!!

Chciałem pokazać co ostatnio prócz stożkowego filtra który zagościł już na łamach forum zafundowałem swemu Roverkowi. A mianowicie są chrom literki na klapie bagażnika z moim NIKIEM klubowym, także łatwiej będzie mnie rozpoznać na drodze przez innych KLUBOWICZÓW.








fearless - Nie Maj 10, 2009 21:41

CAMARO - no podziwiam, i ja też podobnie uczynię niedługo, tyle że u mnie będzie coś więcej poza nickiem :D
SeevS - Nie Maj 10, 2009 21:47

ja już też sobie zamówiłem takie literki z moim aliasem :) czekam właśnie na paczuszkę i mam nadzieję że będą dobre jakościowo :)
ywis - Nie Maj 10, 2009 21:51

Na jakiej aukcji je kupiłeś?
camaro17 - Nie Maj 10, 2009 21:59

Nie kupiłem ich na żadnej z aukcji allegro, tylko u siebie w sklepie tuningowym, są one produkcji Jacky Auto Sport i zapłaciłem 3pln za szt. Co do wykonania to pierwsza klasa, dokładnie i bardzo mocna taśma klejąca. Także mycie karcherem im nie straszne. :mrgreen:
SeevS - Nie Maj 10, 2009 21:59

ywis napisał/a:
Na jakiej aukcji je kupiłeś?


http://www.allegro.pl/ite...tery_cyfry.html

zamówiłem u tego Pana, czekam na paczkę nakleję i wkleję zdjęcia na forum.

Chciałem też od nich ale nie mieli literki V.

http://www.allegro.pl/ite...asny_napis.html

faecd - Nie Maj 10, 2009 22:13

To ja musze pomyslec nad nazwa firmy, zarejestrowaca nazwe i nakleje sobie nazwe firmy;)

Myslalem, tez o bialych naklejkach, jakis napis w kolorze bialym, u mnei na srebrnej karosweii bedzie super wygladalo tylko nie wiem co napisac;)

SeevS - Nie Maj 10, 2009 22:18

faecd napisał/a:
To ja musze pomyslec nad nazwa firmy, zarejestrowaca nazwe i nakleje sobie nazwe firmy;)

Myslalem, tez o bialych naklejkach, jakis napis w kolorze bialym, u mnei na srebrnej karosweii bedzie super wygladalo tylko nie wiem co napisac;)


Może Kocham Pierogi ?? :P

faecd - Nie Maj 10, 2009 22:24

Kocham pierogi ruskie:) haha daj spoko za duzo literek, za duzo sosu:D
SeevS - Pią Maj 15, 2009 10:29

trochę pod światło :)

jak myślicie ? Wydaje mi się że troszeczkę krzywo :P


thef - Pią Maj 15, 2009 10:37

SeevS napisał/a:
jak myślicie ? Wydaje mi się że troszeczkę krzywo :P
Troszeczkę ;) Trzeba było przyłożyć jakiś liniał ;) W ogóle to ja bym proponował przenieść te literki pod blendę tablicy i rozstawić je na całej długości ;)

PS>Najlepiej wziąć jakiś program graficzny i popróbować na komputerze z wyborem ustawienia.

walkie - Pią Maj 15, 2009 10:55

ja tez chce takie literki, gdzie to mozna camaro zrobic?
camaro17 - Pią Maj 15, 2009 11:43

Justynka już ci tłumaczę, musisz pojechać na ul.Borowską i na skrzyżowaniu gdzie jest ten nowy szpital skręcić w lewo na ul. Kudowską w osiedlę i prosto jakieś 50m będą wymiana tłumików MARGO i jest sklep z tuningowymi gratami literki po 3 zł/szt.

SeevS chyba tego teraz nie poprawisz bo klej trzyma "jak diabeł sołtysa" takrze uważaj abyś lakieru nie zerwał.

thef - Pią Maj 15, 2009 14:22

camaro17 napisał/a:
SeevS chyba tego teraz nie poprawisz bo klej trzyma "jak diabeł sołtysa" takrze uważaj abyś lakieru nie zerwał.
Trzeba spróbować z suszarką na gorącym nawiewie ;)
Jugol - Pią Maj 15, 2009 14:34

SeevS napisał/a:
trochę pod światło :)

jak myślicie ? Wydaje mi się że troszeczkę krzywo :P

Obrazek


To jest krzywo ?? :shock: , to kolega chyba nie widział jak wygląda krzywo :rotfl: , to jest krzywo i mialo być krzywo

faecd - Pią Maj 15, 2009 21:06

ooo JUGOL a Ty skad takie fajne literaki wytrzasnąłeś?

Czyzby wlasny projekt?

Jugol - Pią Maj 15, 2009 21:08

faecd napisał/a:
ooo JUGOL a Ty skad takie fajne literaki wytrzasnąłeś?

Czyzby wlasny projekt?


...w sumie nie mój własny,ale taki chciałem, a kolega z TOPPOLIGRAFII wykonał :ok:

Tomi - Czw Maj 21, 2009 22:47

camaro17 napisał/a:
Nie kupiłem ich na żadnej z aukcji allegro, tylko u siebie w sklepie tuningowym, są one produkcji Jacky Auto Sport i zapłaciłem 3pln za szt. Co do wykonania to pierwsza klasa, dokładnie i bardzo mocna taśma klejąca. Także mycie karcherem im nie straszne. :mrgreen:


Z tą jakością to bym się tak nie unosił. W Cabrio mam jakieś 2 lata (ukośna czcionka)
http://forum.roverki.eu/g...ry&image_id=311
jakoś się jeszcze trzymają, jednak ta VW-genowa po jednym, zimowym sezonie widać jakby zachodziły czymś lub zaczynały korodować :(
http://forum.roverki.eu/g...ry&image_id=315

[ Dodano: Czw Maj 21, 2009 22:49 ]
walkie napisał/a:
ja tez chce takie literki, gdzie to mozna camaro zrobic?


Będziesz w weekend u nas, podjedziemy do sklepu, kupimy i okleimy.