Zobacz temat - [r400 416 ] wymiana pompy paliwa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r400 416 ] wymiana pompy paliwa

irons122 - Wto Maj 12, 2009 20:51
Temat postu: [r400 416 ] wymiana pompy paliwa
Czy ktoś mi napisze na czym polega i jak wymienić pompę paliwa chodzi mi o dojście klucze no i na jakiej zasadzie złączyć przewody z paliwem jak to tam wygląda i czy jestem to w stanie zrobić bez np zgrzewania przewodów sam na własną rękę czekam na odpowiedzi
Lechos - Wto Maj 12, 2009 21:05

irons122 napisał/a:
jak wymienić pompę paliwa chodzi mi o dojście
trzeba niestety zwalic zbiornik paliwa
irons122 napisał/a:
klucze
nic specjalistycznego tam nie trzeba
irons122 napisał/a:
czy jestem to w stanie zrobić bez np zgrzewania przewodów sam na własną rękę
jesli masz pojecie o kreceniu srub i nie masz lewych rak to smialo sam wymienisz
irons122 - Sro Maj 13, 2009 08:31

dzieki o to chodziło teraz już wiem co i jak widze że pompa jest z góry więc chyba nie musze zciągać całego baku może będzie dojście z pod tylniej kanapy no i z obrazka widże że przewód łączony jest gumowym przewodem więc spoko dzieki za pomoc.
BoloSr - Sro Maj 13, 2009 08:47

irons122 napisał/a:
dzieki o to chodziło teraz już wiem co i jak widze że pompa jest z góry więc chyba nie musze zciągać całego baku może będzie dojście z pod tylniej kanapy no i z obrazka widże że przewód łączony jest gumowym przewodem więc spoko dzieki za pomoc.


bylo by jakby byl otwor a tu takiego nie ma :(

irons122 - Sro Maj 13, 2009 08:50

jak nie ma to kaplica będzie trzeba zrzucac cąły bak a tego bez kanału nie zrobię ehhh może jak uda mi się wkońcu sprzedac cewkę to zawiozę na servis i zmienią tą cholerną pompę :-(
am_k - Sro Maj 13, 2009 10:19

No tak bez kanału się nie obejdzie.
I nie popełnij mojego błędu, nie rób tego z połową paliwa w baku jest ciężko :mrgreen:

irons122 - Sro Maj 13, 2009 10:35

no dokładnie to może byc problem w takim razie będe musiał tak zaplanowac rzeby rzeczywiście miec pusty bak.