Zobacz temat - Ankieta do pracy licencjackiej
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Ankieta do pracy licencjackiej

bizkid - Sob Maj 16, 2009 18:05
Temat postu: Ankieta do pracy licencjackiej
Witam
Prośba o wypełnienie ankiety dotyczącej Technik budowy stron WWW
http://www.ankietka.pl/an...ernetowych.html

DawidNB - Sob Maj 16, 2009 18:15

poszło
Kruchy - Sob Maj 16, 2009 18:22

Pierwsze pytanie jest bez sensu :P
Zaznaczylem, ze nie potrafie tworzyc stron www, wiec nie odpowiem tez na wiekszosc nastepnych pytan, a jak nie odpowiem, to nie mozna wyslac.

b0b3k - Sob Maj 16, 2009 18:35

Zle sformułowana ankieta faktycznie... nie powinno byc pierwszego pytania i tylko dla tych co jednak umieją tworzyc by był sens :)

i czy ktoś kto umie robić strony nie jest w jakims już stopniu programistą?


a to to juz kwiatek...


9. Jakich języków programowania używa Pan(i) do tworzenia stron WWW? Proszę określić ich stopień znajomości, od 0 do 5 gdzie 0 oznacza brak znajomości, 5 oznacza bardzo dobrą znajomość:*
5 4 3 2 1 0
1) Adobe Dreamweaver CS3
2) FrontPage
3) Pajączek
4) Zajączek
5) Webmaster
6) Nuv
7) HTMLPad
8) Edytory PHP
9) Inne

Paul - Sob Maj 16, 2009 19:27

b0b3k napisał/a:
czy ktoś kto umie robić strony nie jest w jakims już stopniu programistą?
Nie każdy, tak jak nie każdy, kto potrafi napisać np. formułe w Ex**lu lub innym arkuszu. :P
Gdyby napisał przeglądarkę do stron, to :ok: ;p

BTW, to bez sensu jest przymus zaznaczania 0-5 przy każdej pozycji. :roll: Pytanie jest "czego używasz" a nie "co znasz i w jakim stopniu" :P
Używam A na 2, D na 4 i z na 1, a znam X i Y na 6+ (ale nie używam, bo np. nie mam licencji na nie).

Eeeeeh, ci studenci :P Ich jeszcze rozumiem, ale ktoś to chyba zatwierdza na uczelni ? :boisie: :olaboga:

mcteusz - Sob Maj 16, 2009 20:55

No faktycznie ankieta zrobiona nie do końca logicznie.... Ale "na czuja" przebrnąłem.... :P
b0b3k - Sob Maj 16, 2009 21:26

mcteusz napisał/a:
No faktycznie ankieta zrobiona nie do końca logicznie.... Ale "na czuja" przebrnąłem.... :P


To w sumie nic nie da ze to wypelniles, jak wyniki nie będą rzetelne przy oddawaniu :)

mcteusz - Nie Maj 17, 2009 08:02

b0b3k napisał/a:
To w sumie nic nie da ze to wypelniles, jak wyniki nie będą rzetelne przy oddawaniu :)

Na czuja, tzn., że potraktowałem np. pytanie:
Cytat:
9. Jakich języków programowania używa Pan(i) do tworzenia stron WWW? Proszę określić ich stopień znajomości, od 0 do 5 gdzie 0 oznacza brak znajomości, 5 oznacza bardzo dobrą znajomość:*
5 4 3 2 1 0
1) Adobe Dreamweaver CS3
2) FrontPage
3) Pajączek
4) Zajączek
5) Webmaster
6) Nuv
7) HTMLPad
8) Edytory PHP
9) Inne

jako pytanie o narzędzia, których używam, a nie o języki programowania (dla mnie to duża różnica)....

bizkid - Nie Maj 17, 2009 15:59

co do 9 pytania TO ZOSTALO poprawione. Chodzilo o narzedzia/program - Pomylka zostala wytknieta i poprawiona, blad przy wklejaniu pytań.
co do stopnia znajomości 0-5
tak to "ktoś" kazal zrobic wiec jest ja tylko wystawiam zeby ją rozwiazać.
Dzięki za wypelnienie ankety

b0b3k - Nie Maj 17, 2009 22:31

"kazał" ?

nie miales zajec z badan marketingowych i tego jak tworzyc ankiety by byly wiarygodne i wyeliminowac odpowiedzi "na odczepnego" ?:)

bizkid - Pon Maj 18, 2009 12:42

b0b3k napisał/a:
"kazał" ?


To nie moja ankieta, znajomy poprosił o jej wystawienie, nie bawię się w szczegóły. Taką ankiete mu zatwierdzili wiec wystawiam.

Wszystkie WASZE uwagi przekazuje dalej.

Jeszcze raz dziękuje za zainteresowanie.

Brt - Pon Maj 18, 2009 12:54

bez zagłębiania się w sens po prostu wypełniłem ;)
Marian_K - Pon Maj 18, 2009 14:35

Poleciało!

Pozdrawiam i powodzenia!

dobryziom - Pon Maj 18, 2009 14:44

zrobione trochę dziwna ankieta ale udało się przebrnąć :)