Zobacz temat - [R 416 1.6 96r] Czy stag 300 polecicie??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R 416 1.6 96r] Czy stag 300 polecicie??

dziaraxc - Pon Maj 18, 2009 21:49
Temat postu: [R 416 1.6 96r] Czy stag 300 polecicie??
Witam

Mam pytanie odnosnie gazu bowiem chce zainstalowac w swoim roverze 416

Mysle nad stag 300 koszt instalacji 2600 zł

Prosze o opinie i jezeli zna ktos cos lepszego prosze o informacje.

Oczywiscie jezeli jest ktos z Rzeszowa moze mi doradzi w jakim serwisie to załozyc bowiem niemam pojecia gdzie sie z tym udac .

Dzieki za podpowiedzi Pozdrawiam

buja4 - Pon Maj 18, 2009 22:01
Temat postu: Re: [R 416 1.6 96r] Czy stag 300 polecicie??
Stag 300 to tylko sterownik, napisz jakie inne graty ci gaziarz zaproponował? (wtryskiwacze, reduktor).
Sterownik stag 300 moge ci polecić miałem go w dwoch autach i nigdy mnie nie zwiódł.

dziaraxc - Pon Maj 18, 2009 22:12

Niemam pojecia , jutro podjade i o to zapytam.

Prosba jeszcze jadna o co dokladnie zapytac gaziarzy co tam instaluja byscie mogli mi doradzic czy te czesci sa wporzadku ?? :) )

tetryk - Pon Maj 18, 2009 22:15

jaki parownik i wtryski,stag jest dobrym sterownikiem,ale najlepszy sterownik ci nie pomoże jak gaziarze są do d...py..... :mrgreen:
dziaraxc - Pon Maj 18, 2009 22:20

hahah Tetryk dzieki za pojasnienie czeka mnie w takim razie forum rzeszwoskie odnosnie gaziarzy :)
tetryk - Pon Maj 18, 2009 22:36

no niestety taka prawda...możesz mieć instalkę za 4 paki-ale jak "prawie-gazownicy" ci ją założą..... :mrgreen: ,najlepiej popytać ludzi którzy wczesniej montowali instalacje,i to nie takich którzy twierdzą że nie mieli żadnych problemów,tylko njlapeiej takich którym sie jakieś problemy przytrafiły-jak się zachował serwis.....bo z tym różnie bywa.....a później można się bujać.....ja miałem w jednym aucie gaz,i szczerze powiem że dziękuje za taką oszczędnosć-instalacja była założona jak najbardziej prawidłowo,ale na regulacje musiałem jeździć 15 km w jedną stronę, bo w moim mieście jak mi instalkę wyregulowali to autem się jeździło jak automatem..... :mrgreen: -niby tańsza jazda,ale gaz jakos do mnie nie przemawia :roll: ,a najbardziej co mi przeszkadzało to ,to że auto się "dziwnie" prowadzi jak się mu butlę wrzuci do bagażnika.... :mrgreen:
Brt - Wto Maj 19, 2009 09:25

http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#71 tu o gazie w roverkach conieco napisano :ok: