Zobacz temat - [R All] Lakiernik w Katowicach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [R All] Lakiernik w Katowicach

dariuszb - Nie Maj 24, 2009 21:12
Temat postu: [R All] Lakiernik w Katowicach
Na początek - Witam wszystkich :) to mój pierwszy post na forum :D

A teraz konkrety: potrzebuje oddać mojego Coupetka do lakiernika.. :/ no i zastanawiam się gdzie najlepiej w Kato lub okolicach, żeby nie odstawili fuszerki (wiadomo, są lepsze zakłady i gorsze).. Może ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenie tudzież mogłby polecić kogoś zaufanego? ;)
Aha, jakby tego było mało, to wczoraj spalił mi się autoalarm i centralny z pilota.. :) Poszło zwarcie od kabli w tylnej klapie :) więc dobry elektryk też by się przydał.. ;P
Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

Darek

zouza - Nie Maj 24, 2009 21:15

Mikołów, ostatnio tam oddawałam, Dawid tam oddaje auto i cała jego rodzina, a na placu ma 2 vipery do zrobienia ;) Jakbys był zainteresowany wygrzebię namiary.
dariuszb - Nie Maj 24, 2009 21:47

Dzięki wielkie Zouza, jakbyś mogła namiary rzucić na PW to będę wdzięczny :D planuje oddać w tym tygodniu dopiero, jakoś pod koniec najlepiej.. więc nie ma pośpiechu.
Jeśli jednak byłyby jakieś inne propozycje (nie ukrywam że najlepiej nieco bliżej Katowic :D , żebym miał jak do domu wrócić;) ) to też się chętnie zapoznam.

Steff - Pon Maj 25, 2009 21:37

Mojego R111 "blachowałem" (wymiana tylnych nadkoli) i "kolorowałem" na Brynowie. Warsztat gdzieś obok salonu Jaguara i bazy transportowej "poczty". Całkiem przyzwoicie wszystko zostało zrobione :ok: Mogę poszukać namiarów .... :smile:
A dobrego elektryka (od lat ten sam) mam w Sosnowcu ale nie wiem czy skorzystasz z "zagranicy" :rotfl:

b0b3k - Pon Maj 25, 2009 21:44

Steff napisał/a:
Mojego R111 "blachowałem" (wymiana tylnych nadkoli) i "kolorowałem" na Brynowie. Warsztat gdzieś obok salonu Jaguara i bazy transportowej "poczty". Całkiem przyzwoicie wszystko zostało zrobione :ok: Mogę poszukać namiarów .... :smile:
A dobrego elektryka (od lat ten sam) mam w Sosnowcu ale nie wiem czy skorzystasz z "zagranicy" :rotfl:


ktory ten elektryk? bo nie wiem czy mowimy o tym samym ktorego jednak nie polecam

Steff - Pon Maj 25, 2009 21:46

Jerzy Słabosz na ul. Pogotowia 2 , na Ludwiku
dariuszb - Pon Maj 25, 2009 22:28

Dzięki Panowie :D Aha, sprawa z elektryką na szczęście rozwiązana, mogę polecić tego fachmana - Wojciech Nowak, z ul. Kolejowej (w Kato ofkors - nie żebym miał jakieś uprzedzenia do "zagranicy"... hehe :) :) :) ), jeśli ktoś zechce namiary to PW.
Pozostaje nadal kwestia z lakiernikiem.. był ktoś może u Myśliwieckiego? (nie wiem czy linki można zamieszczać, ale - http://www.blacharstwo.slask.pl/ ) najtańszy nie jest, przyzwoicie jednak wygląda i w miare blisko mam ;)

zouza - Wto Maj 26, 2009 07:06

Panowie?! :foch:
dariuszb - Wto Maj 26, 2009 13:56

Tobie Zouza już wcześniej dziękowałem, także noooo.. :D domyśliłem się, żeś baba :) ;)