Zobacz temat - Szroty z częściami do R w wielkopolsce
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Szroty z częściami do R w wielkopolsce

Pływak - Czw Maj 28, 2009 16:57
Temat postu: Szroty z częściami do R w wielkopolsce
Szukam szrotów z częściami do Roverków najlepiej terenie wielkopolski. Zna ktoś może takie z dużym wyborem części? Potrzebuje do kanciaka: maskę, zderzak, belkę, chłodnice, reflektor...
zetes - Czw Maj 28, 2009 20:35

Pływak napisał/a:
Szukam szrotów z częściami do Roverków najlepiej terenie wielkopolski


Chyba bedzie ciezko, ja nie trafilem na cos takiego :/

Markzo - Czw Maj 28, 2009 20:46

dzwon był sądząc po opisie....słuchaj, najprędzej dzwoń po allegrowiczach.... :/
Senn - Czw Maj 28, 2009 21:03

Pływak, AndrewS ma w czesciach kanciaka w kolorze LVD (o ile sie nie myle to taki jak Twoj). Z czesci blacharskich juz nic nie ma a poza tym maska byla pogieta. Ma zderzak, lampy, chlodnicy brak. Zreszta uderz do niego osobiscie na PW.
Pływak - Czw Maj 28, 2009 22:21

Allegro już przeglądam ale jak coś jest w kolorze i w dobrym stanie to znowu daleko, a jak mam maskę zamawiać z drugiego końca Polski to dziękuje bo znając zdolności naszych kurierów to będzie do szpachlowania. Napisałem też do PHJOWI ale wątpię aby miał coś do takiego starocia pod poznaniam znalazłem też jeden szrot...

Senn ja mam kolor HAM...

faecd - Czw Maj 28, 2009 22:50

Pływak, wspolczuje...masakra...

PS maske ciezko dostac bedzie w kolorze...przerabialem ten temat z moim R. Niestety maska ktora miala miec kilka rysek byla cala w sznytach...niestety z taka do dzis jezdze (3 miesiace) ale w lato jakos oddam do lakiernika!

Markzo - Pią Maj 29, 2009 09:08

transformacja na przód od Tomcata?? daj dokładną fotę "mordki" przed kolizją, może od tomcata podejdą części :!:
izjawa - Pią Maj 29, 2009 10:53

Pływak,
mam troszkę kontaktów, jeśli chcesz, to odezwij się na gg, podam Ci numery telefonów na szroty do Puszczykowa i Antoninka.

Pływak - Pią Maj 29, 2009 11:27

Markzo napisał/a:
transformacja na przód od Tomcata?? daj dokładną fotę "mordki" przed kolizją, może od tomcata podejdą części :!:


Myślałem o tym przód by pasował od coupe ale nie pasował by wizualnie do reszty musiał bym wymienić też tylni i listwy boczne bo są z chromowanym paskiem, a te już by nie pasowały.Zastanawiam się nad maską ale też jest z tą wypustką i do niesportowego auta średnio pasuje. Prawie wszystko już znalazłem cały pas przedni nówka, maska w kolorze, zderzak w kolorze, lampa europejska. Jeszcze tylko belka pod zderzak no i największy problem chłodnica do klekota...

P.S izjawa, jeszcze raz wielkie dzięki kliknął bym pomógł (a raczej pomogła) ale w tym dziele nie można :)

izjawa - Sob Maj 30, 2009 10:31

Pływak,
mam nadzieję, że znalazłeś tam coś do swojego autka? :pociesz:

jar300 - Pon Cze 15, 2009 00:57

mar-max piła wpisz w google zadzwoń do niego posiada dużo częsci do roverków